
Thom Ventoux 2025
Donation protected
Lieve mensen,
Er zijn van die plannen die beginnen met een gek idee en een mooie ambitie… en voor je het weet sta je ingeschreven om een berg op te fietsen. Juist ja: de Mont Ventoux – die mythische Franse reus, berucht bij wielrenners, geliefd door dromers.
Samen met een stel geweldige vrienden gaan wij deze klim trotseren. Niet voor een medaille, niet voor de strava-post… maar voor iets groters.
We doen mee aan Thom Ventoux, een bijzondere sponsortocht waarbij we geld inzamelen voor The Thom Foundation. Deze stichting zet zich wereldwijd in voor kinderen met een beperking – om hen kansen te geven die anders buiten bereik blijven.
Dit jaar zetten we The Thom Foundation zich in voor het Elimu Kwa Maisha (ELMA) Project, een initiatief dat jongeren met een beperking in Oost-Congo helpt om een zelfstandig en waardig leven op te bouwen. Neem vooral een kijkje op: www.thomventoux.nl
En dan de onvermijdelijke vraag: wil jij ons steuntje in de rug zijn?
Of je nu een donatie kunt missen, dit bericht wilt delen of gewoon even “GO GO GO!” roept in onze richting – het helpt, het raakt, het telt.
Dankjewel voor het lezen, voor het meeleven, voor het verschil dat je kunt maken.
Met liefde en spierpijn in het vooruitzicht,
Daan
Organizer
Daan Papenhuijzen
Organizer