
Juridische bescherming
Donation protected
Crowdfund heropend
Lieve mensen,
De crowdfund is heropend om 2 redenen. De juridische strijd gaat eigenlijk net beginnen en inmiddels ben ik in contact met in ieder geval één collega uit een andere G4-stad in een erg nare soortgelijke situatie. Hij heeft hulp nodig en samen staan we sterker. Hierover later meer.
Ik weet niet precies hoeveel we nodig hebben maar ik weet wel dat een A+ advocaat (zoals de mijne met dank aan jullie!) kapotduur is.
Wie iets kan missen come thru maar het delen van deze crowdfund is ook al fijn!
Liefs,
Tofik
Lieve mensen,
Ik wil niet langer vogelvrij zijn. Daarom heb ik juridisch advies ingewonnen. Op basis van dat advies en maanden “back, back, fourth and fourth” met m’n eigen gevoel ga ik een paar juridische stappen zetten.
Dit aangaan is geen makkie want ik ben m’n wonden net aan het likken maar er zijn teveel grenzen overschreden met teveel schade voor mij en mijn dierbaren. De juridische kosten zijn geen grap. Toch wil ik het proberen op twee kwesties die ik bewust vaag omschrijf: het delen van privégegevens en het organiseren van lastercampagnes. Ik wil me hier juridisch tegen beschermen.
Daarvoor wil ik ook een beroep doen op jullie. Ik wil als het even kan tonen hoe we zorgen voor wie doelwit is van agressieve laster -en intimidatiecampagnes. Terwijl ik dit typ weet ik dat er anderen zijn die in stilte lijden. Ik hoop dat ik ze met mijn actie kan bewegen om ons te verenigen.
Iedere euro die niet naar de juridische kosten gaat, wil ik graag met jullie instemming doneren aan Meld Islamofobie: een groepje vrijwilligers dat eenzaam waakt over haat tegen moslims in Nederland. Eén van de weinige resterende taboes in politiek-bestuurlijk Nederland.
Organizer

Tovek Dibi
Organizer
Amsterdam