Main fundraiser photo

Steun de bouw van een community centrum in Zambia

Donation protected
Magic Mfuwe Centrum, Zambia
Locatie: Mfuwe, South
luangwa National, Zambia

Sharing knowledge, create development!

Wij, Major Chirwa en Anika Meijer-Chirwa zijn een Zambiaans/Nederlands koppel met een groot hart en veel compassie om mensen een kans te bieden.

Elizabeth is hiervan een perfect voorbeeld. Elisabeth is een vrouw met lichamelijke beperkingen. Dit heeft haar nooit weerhouden om sterk gemotiveerd iets van haar leven te willen maken. Zelfredzaam worden. Kennis op doen. Een kans. Een kans op een beter leven.
Wij hebben Elizabeth een naaimachine gegeven en een cursus naaien. Nu maakt ze prachtige tasjes voor de toeristen.

Kennis is kracht. Het creëert vooruitgang, helpt mensen met weloverwogen beslissingen en fungeert als een gids voor de toekomst. Toekomstperspectief.

Wij geloven in het versterken van en zelfredzaamheid van individuen middels kennis en ontwikkeling.
Omdat mensen van dag tot dag leven is geld geven veelal een kortdurende hulpactie. Men geeft het uit, deelt het en dan is het op. Omdat vooruitdenken niet in hun systeem zit. Overleven. Dat is de mind-set wat is aangeleerd.

Kennis geven daarentegen helpt het individu, maar ook de omgeving. Het raakt niet op. Het kan onbeperkt gedeeld worden. De kennis/vaardigheid kan werk, dus een inkomen bieden. Het komt ten gunste van de lokale economie. Het bied ontwikkeling.

Zelfredzaamheid. Ontwikkeling voor vrouwen, Ontwikkeling van talenten. Kansen creëren.
Handvatten om levens te verbeteren.

Magic Mfuwe Centre gaat een gemeenschaps- en kenniscentrum worden met verblijfsmogelijkheden voor internationale vakprofessionals die bij ons kunnen overnachten terwijl ze hun kennisen kunde delen.

We hebben 3.5 hectare land in ons bezit welke we stap voor stap willen ontwikkelen tot een gemeenschap en kennis centrum voor de lokale bevolking.

Graag willen we starten met de volgende diverse initiatieven opzetten.
1. Het bouwen van platforms voor "glamping" tenten om vakprofessionals te kunnen verwelkomen.
2. Een eenvoudig platform met dak om meetings/scholing te houden.
3. Een auto kopen voor het opzetten van een vrouwenrijschool en taxi service. Female empowerment.
4. Een gemeenschap zwembad bouwen voor therapie voor kinderen en volwassenen met beperkingen. Sport. Zwemles. Vertier.

Iedere donatie aan ons komt ten gunste van de lokale bevolking!

Voor grote donaties, ideeën en andere hulp kunt u contact opnemen met ons.
Donate

Donations 

    Donate

    Organizer

    Anika Meijer
    Organizer
    Terborg

    Your easy, powerful, and trusted home for help

    • Easy

      Donate quickly and easily

    • Powerful

      Send help right to the people and causes you care about

    • Trusted

      Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee