
Help YADE SanitaryPads in de strijd tegen menstruatiearmoede
Donation protected
Beste vrienden, familie en betrokkenen,
Drie jaar geleden vroeg ik jullie om hulp voor YADE en wat een steun hebben wij gekregen! YADE is opgericht om jonge vrouwen in Kenia te helpen in hun strijd tegen menstruatie armoede. Wat ooit begon als een workshop voor meisjes in Kenia om zelf duurzame maandverbanden van stof te leren maken, is inmiddels uitgegroeid tot een veelzijdig programma dat ook seksuele voorlichting bevat en hardnekkige taboes aanpakt; voor meisjes én jongens! In de afgelopen 3 jaar is YADE uitgegroeid van een project van Derick en Yael, naar een officiële organisatie met een team van dokters, medisch studenten en vrijwilligers.
Veel jongeren in Kenia hebben beperkte toegang tot betaalbare en veilige menstruatieproducten wat leidt tot schooluitval en gemiste kansen voor meisjes. Met onze workshops helpen we niet alleen de toegankelijkheid tot deze producten te verbeteren, maar we vergroten ook het zelfvertrouwen en de kennis van jongeren over hun eigen lichaam en gezondheid.
Met jouw hulp kunnen we ons werk voortzetten en nog meer jongeren bereiken. Elke donatie, groot of klein, maakt een verschil en helpt ons om materialen aan te schaffen, workshops op te zetten en zoveel mogelijk jongeren te bereiken.
Laten we samen zorgen voor een betere toekomst voor de jongeren in Kenia. Bedankt voor je steun!
Organizer
Yael Blom
Organizer