
Help 'IK KOOK OOK VOOR JOU' om anderen te helpen
Donation protected
Lieve allemaal,
Mijn collega's Mariska van Vliet en Petra Dresscher koken met hun initiatief 'IK KOOK OOK VOOR JOU' dat het een lieve lust is. Niet voor zichzelf, maar voor mede-Alphenaren die het financieel heel zwaar hebben.
Wekelijks koken, bakken en pruttelen zij zo’n 100-125 maaltijden die ze GRATIS verstrekken aan deze doelgroep.
Ze hebben contact met hun afnemers via de Facebook pagina, alwaar men alle activiteiten dagelijks in de gaten kan houden.
Voor hun ingrediënten zijn ze volledig afhankelijk van eigen geld en giften/donaties. Ze kunnen geen aanspraak maken op subsidies omdat ze een particulier project zijn.
Daarom zijn alle bijdragen heel erg welkom. Klein en groot, ze gebruiken ze voor de volle 100% voor onze doelgroep .
Naast maaltijden proberen zij ook noodpakketten en extraatjes met bv de vakanties of feestdagen uit te delen. Hiervoor verzamelen ze producten, daarbij geholpen door een aantal actieve vrijwilligers.
Alles is welkom. Zij maken er weer mensen blij mee.
Dus, kan je een paar euro (of liever nog wat meer) missen, of kan je hen aan goedkope boodschappen helpen, dan is je hulp meer dan welkom.
Organizer
Irma Vandeveen-Blok
Organizer
Alphen aan den Rijn, NL, 11