Help brandweer Hoogezand omhoog voor stichting Opkikker

Story

0% complete

€2,010 raised of 

Help brandweer Hoogezand omhoog voor stichting Opkikker

Donation protected
7 personen van Brandweer Hoogezand gaan op 14 september de Fire Fighter Stairclimb in Almere lopen voor het goede doel.

De trappenloop in het WTC in Almere is ter nagedachtenis aan de slachtoffers van de aanslag in New York in 2001, waar veel onschuldige mensen én veel moedige hulpverleners om het leven kwamen. Met dit evenement haalt de organisatie, en wij van Brandweer Hoogezand, geld op voor een goed doel: Stichting Opkikker! Brandweermensen gaan op zondag 14 september de sportieve uitdaging aan om de 30 verdiepingen en 600 treden, in brandweerpak en met het gebruik van ademlucht, te bedwingen. "a hell of a job" maar met de nagedachtenis en het goede doel in het achterhoofd moet het vast lukken!

De stichting opkikker zorgt met de opkikkerdagen voor een blijvende ervaring voor zieke kinderen en hun familieleden vanuit de gedachte dat iedereen in moeilijke tijden wel een opkikker en lichtpuntje kan gebruiken. zie ook www.opkikker.nl.

Omdat wij het goede doel heel erg ondersteunen, graag de sportieve uitdaging aangaan, willen we die trappen bedwingen. Uiteraard kunnen we elke extra motivatie in de vorm van een donatie gebruiken. Dus vragen we jullie ons te ondersteunen door te doneren! Wij zullen zorgen dat jullie geld goed terecht komt!

Organizer

Christiaan Setz
Organizer
Hoogezand

Your easy, powerful, and trusted home for help

  • Easy

    Donate quickly and easily

  • Powerful

    Send help right to the people and causes you care about

  • Trusted

    Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee