Op 5 april 2025 ga ik de uitdaging aan van de Two Oceans Marathon in Zuid-Afrika, de 56 km Ultra Marathon. Door deel te nemen, steun ik PlaySport4Life, een organisatie die kansarme kinderen in Zuid-Afrika helpt door sport in te zetten voor een gezondere levensstijl en het ontwikkelen van belangrijke vaardigheden. En dat is waar jij een verschil kunt maken!
Met jouw donatie help je deze kinderen bouwen aan een betere toekomst. Elk steuntje, groot of klein, draagt bij aan de verandering die we samen kunnen maken.
Wie ben ik? Mijn naam is Carmen Watson en ik werk al zes jaar samen met PlaySport4Life. Wat ooit begon als een studieproject fysiotherapie, is uitgegroeid tot meerdere grotere initiatieven om kansarme kinderen in Zuid-Afrika te ondersteunen. In samenwerking bieden we deze kinderen niet alleen sport en gezonde maaltijden, maar ook belangrijke lifeskills en basisbehoeften om hun toekomst te verbeteren.
Zuid-Afrika heeft een speciaal plekje in mijn hart. Jaarlijks keer ik terug naar de basisscholen in Kaapstad en keer op keer blijf ik diep onder de indruk van de kinderen. Ze zijn zo oprecht, getalenteerd en dankbaar, genietend van de kleine dingen in het leven ondanks hun moeilijke omstandigheden.
Naast mijn werk met PlaySport4Life, ben ik in Nederland actief als kinderfysiotherapeut en handtherapeut. Daarnaast ben ik gepassioneerd bezig met gezonde leefstijl, sport, hockey en hardlopen. Wat ooit begon als een spontaan idee om sport-groepsreizen te organiseren, is inmiddels uitgegroeid tot een manier om mijn liefde voor reizen, sport en vrijwilligerswerk te combineren en te delen met anderen.
Waarom jouw steun zo belangrijk is? De kinderen waarmee we werken, groeien op in omstandigheden die we ons nauwelijks kunnen voorstellen. Stel je voor: bijna 90% van de ouders in je omgeving is verslaafd aan drugs en alcohol, of zit in de gevangenis. Veel klasgenoten zijn wees en leven op straat. Het geluid van geweerschoten klinkt dagelijks, zelfs overdag. Dit is de harde realiteit voor veel kinderen in Kaapstad. Ze zijn omringd door geweld, armoede en onzekerheid.
Daarom is het werk van PlaySport4Life zo belangrijk en jouw bijdrage maakt het verschil! Elk donatiebedrag zorgt ervoor dat we nog meer kinderen kunnen bereiken en kunnen ondersteunen met gezonde maaltijden, sport en het ontwikkelen van de belangrijke levensvaardigheden.
Baie Dankie!
Organizer
Carmen Watson
Organizer

