- A
Veel schoolgaande kinderen kunnen deze zomer niet met vakantie omdat zij opgroeien in (sociale) armoede. Net als vorig jaar willen de Lionsclubs Doetinchem en Isala Doetinchem ook dit jaar deze kinderen toch een onvergetelijke zomervakantie bezorgen.
In 2024 hebben wij 126 kinderen blij kunnen maken met een mooi gevulde Vakantietas vol verrassingen en activiteiten voor de zomerperiode. Er zijn vrijkaartjes verstrekt voor de bioscoop, het zwembad , Skyzone, Monkey Town, de kinderboerderij of het klimbos. Daarnaast krijgen de kinderen (buiten-) speelgoed, een boek en uiteraard bonnen voor een heerlijk ijsje.
Gunt u deze kinderen ook een onvergetelijke zomervakantie? Dat kunt u doen door te doneren. Per kind verstrekken wij een Vakantietas met een waarde van ongeveer € 50,-. U kunt één hele Vakantietas sponsoren, een halve of een vrije donatie doen.


