
Ziekte van Alzheimer
Donation protected
28 mei gaan wij, negen meiden van studentenroeivereniging SKADI meedoen aan de 50ste OC & C Ringvaart Regatta. Dit is een indrukwekkende roeiwedstrijd van maar liefst 100 kilometer!
Dit jaar willen we onze deelname gebruiken om geld in te zamelen voor een goed doel: het Alzheimerfonds Nederland. Alzheimer en dementie raken steeds meer mensen in ons land. Zelf hebben wij ook mensen dicht bij ons staan die met deze ziekte moeten kampen. Hierom willen wij een bijdrage leveren aan onderzoek en ondersteuning voor degenen die met deze ziekte te maken hebben.
Om ons doel te bereiken, zouden wij graag zoveel mogelijk geld willen inzamelen. Elke bijdrage, groot of klein, kan een groot verschil maken! Wilt u ons helpen om samen een impact te maken?
Alvast hartelijk dank voor uw steun! ❤️
Organizer
Eva Graafsma
Organizer