Main fundraiser photo

Warme Feestdagen voor Amsterdamse Daklozen

Donation protected
Wij zijn 5 studenten van de hogere hotelschool in Amsterdam. Als project zetten wij ons in voor de daklozen in Amsterdam.

"Nog nooit zoveel daklozen in Amsterdam als nu: ‘Dit laat het probleem van de wooncrisis zien’
Het aantal dak- en thuislozen in Amsterdam heeft een historisch hoogtepunt bereikt: volgens de nieuwste telling leven maar liefst 14.000 mensen zonder vaste woonplaats in de hoofdstad, en in werkelijkheid zijn het er waarschijnlijk meer." (David Hielkema, Parool, 12-6-2024)

In de wintertijden worden de daklozen snachts opgevangen door onder meer organisaties zoals het Leger des Heils. Ze krijgen dan een bed, een maaltijd, en kunnen zich wassen. De dag erna worden ze wel geacht om het pand weer te verlaten en bevinden ze zich dus alweer snel in de barre kou.

Wij willen de daklozen in Amsterdam een hart onder de riem steken door koekjes uit te delen met een warme beker chocolademelk.
Donate

Donations 

    Donate

    Co-organizers (3)

    Dario Rieken
    Organizer
    Bram Dieperink
    Co-organizer
    Cleo Baas
    Co-organizer
    Linn Bronkhorst
    Co-organizer

    Your easy, powerful, and trusted home for help

    • Easy

      Donate quickly and easily

    • Powerful

      Send help right to the people and causes you care about

    • Trusted

      Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee