Voor mijn reis als Ms voluptuous Netherlands

Voor mijn reis als Ms voluptuous Netherlands campaign photo, 1 of 8Voor mijn reis als Ms voluptuous Netherlands campaign photo, 1 of 8
Voor mijn reis als Ms voluptuous Netherlands campaign photo, 2 of 8

  • M
  • S
  • Profile photo of Jennifer Weerman
4 donors
Voor mijn reis als Ms voluptuous Netherlands campaign photo, 4 of 8
Voor mijn reis als Ms voluptuous Netherlands campaign photo, 5 of 8
Voor mijn reis als Ms voluptuous Netherlands campaign photo, 6 of 8
Voor mijn reis als Ms voluptuous Netherlands campaign photo, 7 of 8
Fundraiser’s main image
0% complete

€115 raised of 

Voor mijn reis als Ms voluptuous Netherlands

Voor mijn reis als Ms voluptuous Netherlands

0% complete

€115 raised of 

4 donations
Donation protected

Mijn naam is Diane Doedijns en ik ben dit jaar trots om de titel Ms Voluptuous Netherlands te mogen dragen.


In oktober mag ik deelnemen aan een geweldig internationaal traject: de internationale verkiezing in Engeland! Hiervoor zijn de nodige voorbereidingen en uitgaven nodig, zoals een unieke jurk die Nederland vertegenwoordigt, een vliegticket naar Engeland, koffers voor deze reis, een avondjurk en bijpassende accessoires.


Ik ben enorm enthousiast dat ik deel mag uitmaken van dit bijzondere avontuur. Niet alleen omdat we een fantastische groep dames hebben, maar vooral omdat ik – als trotse, curvy vrouw – Nederland mag vertegenwoordigen.


Maar er is iets dat voor mij nog belangrijker is: mijn advocacy “Love Yourself First”.

Dit thema draag ik met heel mijn hart uit, omdat ik weet hoeveel mensen moeite hebben om écht van zichzelf te houden. Terwijl ik geloof dat juist dát de basis is voor een gelukkig en vervuld leven. Het is niet altijd makkelijk – dat weet ik uit eigen ervaring – maar het is wél mogelijk. En daar wil ik anderen graag bij inspireren en ondersteunen.


Tijdens de verkiezing in Engeland zal ik mijn boodschap met passie uitdragen en mijn best doen om dit gedachtegoed nóg groter te maken.


Daarom mijn vraag:

Wil jij mij helpen op mijn reis als Ms Voluptuous Netherlands, richting de internationale verkiezing in Engeland?

Jouw steun maakt het mogelijk om dit avontuur tot een succes te maken en mijn boodschap van zelfliefde verder te verspreiden.

Donate

Donations4

Become an early supporter

Your donation matters

Organizer

  • Other
  • Donation protected

Your easy, powerful, and trusted home for help

  • Easy

    Donate quickly and easily

  • Powerful

    Send help right to the people and causes you care about

  • Trusted

    Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee