Vecht met Randa mee tegen kanker

Vecht met Randa mee tegen kanker campaign photo, 1 of 3Vecht met Randa mee tegen kanker campaign photo, 1 of 3

2335 donors
Fundraiser’s main image
0% complete

€38,526 raised of €250K

‌

Vecht met Randa mee tegen kanker

Vecht met Randa mee tegen kanker

0% complete

€38,526 raised of €250K

2.3K donations
Donation protected
❤️ Mijn laatste hoop op een behandeling in Londen voor een van mijn beste vriendinnen, Randa

Randa is 33 jaar en vecht tegen uitgezaaide borstkanker in stadium 4. De borstkanker heeft zich verspreid naar haar botten, heupkom, ruggenmerg, lymfeklieren en inmiddels ook haar longen.

Sinds ze 18 maanden geleden de diagnose kreeg, heeft ze ontzettend veel behandelingen ondergaan: chemotherapie, hormoontherapie, doelgerichte medicatie, bestralingen en behandelingen in Duitsland en Marokko. Helaas heeft niets de kanker blijvend kunnen stoppen.

De ziekte is de afgelopen maanden steeds agressiever geworden en haar behandelopties zijn zeer beperkt. In Nederland is ze uitbehandeld.

Mijn laatste hoop is nu gevestigd op The Royal Marsden in Londen, een gespecialiseerd kankerziekenhuis dat zich bezighoudt met complexe kankerzorg en onderzoek naar nieuwe behandelingen.

Omdat de kanker zich op verschillende plekken in haar lichaam bevindt, zijn er mogelijk verschillende behandelingen nodig. Daarom willen we laten onderzoeken welke behandelingen of experimentele studies Randa mogelijk nog kunnen helpen. Haar oncoloog in het Erasmus MC heeft ons verteld dat er in dit ziekenhuis wellicht nog mogelijkheden zijn.

Om deze kans te kunnen aangrijpen, is financiële hulp hard nodig. De donaties zijn bedoeld voor de kosten van specialistische consulten, aanvullende onderzoeken en scans, medicatie, behandelingen en eventuele deelname aan klinische studies. Ook de reis- en verblijfskosten in Londen moeten worden meegenomen.

Randa is nog niet klaar om afscheid te nemen van het leven. Ze wil blijven vechten, zolang er nog een sprankje hoop is. ❤️

Met de hulp van Allah swt en jullie hulp hoop ik deze laatste kans te kunnen aangrijpen. Iedere donatie, groot of klein, betekent ontzettend veel voor Randa, haar familie en ons als vriendinnen.

Kun je niet doneren? Dan help je ons enorm door dit bericht te delen. ❤️
Donate

‌
‌‌
‌
‌‌
‌
‌‌
‌
‌‌
‌
‌‌

Organizer

Randa Zeryouh
Organizer
The Hague

Your easy, powerful, and trusted home for help

  • Easy

    Donate quickly and easily

  • Powerful

    Send help right to the people and causes you care about

  • Trusted

    Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee