- B
- J

Van België naar Spanje, voor wie geen thuis heeft
0% complete
€1,765 raised of
91 donations
Mijn naam is Puck en ik ga in één maand van Nederland (Geel – eigenlijk nét over de grens in België) naar Spanje (Santiago de Compostella) fietsen. Een rit van maar liefst 2400 km! ♀️
Waarom? Omdat ik toe was aan een avontuur in mijn leven, én omdat ik helemaal gek ben op fietsen. Maar ook: omdat ik hiermee geld wil inzamelen voor de dak- en thuislozenopvang waar ik inmiddels twee jaar met veel plezier werk.
Wanneer mensen dak- of thuisloos zijn of dreigen te worden, kunnen zij bij ons terecht voor bed, bad en brood en begeleiding. Het is natuurlijk heel fijn dat we mensen op zo'n kwetsbaar moment in het leven een veilige omgeving kunnen bieden waarin zij de kans krijgen om hun leven weer terug op de rit te krijgen. Maar er is natuurlijk meer in het leven dat alleen bed, bad, brood en begeleiding en daar wil ik me graag voor inzetten. Mensen hebben simpelweg het geld niet om af en toe eens leuke dingen te doen en het zijn juist de kleine dingen die zoveel verschil kunnen maken: een keertje een hapje eten ergens, of naar de film even een momentje van ontspanning en je zorgen voor heel even naast je neerleggen.
Met mijn fietstocht wil ik geld ophalen om onze bewoners dit soort momenten te kunnen geven – om hen in het zonnetje te zetten. Hoe meer ik ophaal, hoe meer we samen kunnen doen!
Wil jij mij steunen op deze reis? Elke bijdrage, groot of klein, helpt om het leven van kwetsbare mensen een beetje mooier te maken. ❤️
Organizer
Puck Dekker
Organizer
