Main fundraiser photo

Steun Harm,Simone,Indy en Mike

Donation protected
Hallo allemaal, wij zijn een vriendengroep die middels dit crowdfundingplatform onze vrienden willen steunen bij de nachtmerrie waarin ze ruim een maand geleden in terecht zijn gekomen.

Stel je voor. Je bent een gelukkig gezinnetje en alles gaat zoals het moet lopen. Vader moeder beide hard werkend, kids beide talentvol en in de bloei van hun leven.

Mike de oudste van de 2 gaat op stage naar Curaçao! Wat een droomstage. Welk kind wil dat nou niet. Een stage op een heerlijk eiland. En dan slaat het noodlot toe. Een ongeluk, Mike die gereanimeerd word, bijna het leven laat. Maar door kordaat optreden van de hulp diensten weer een kans krijgt om te overleven. De nachtmerrie van het gezin is compleet. Hun lieve zoon ligt nu al meer als een maand in coma. Onzekerheid over het herstel scheurt de harten van alle mensen die zich betrokken voelen in 2. Iedereen roept het:”, Dit gun je niemand”. Nee inderdaad dit gun je niemand. Maar het overkomt ons niet, het overkomt hun.

Nu slaat de realiteit toe. Financieel kan het gezin een duwtje in de rug gebruiken. U kunt zich voorstellen dat het reizen van huis naar ziekenhuis geld kost. Daarnaast is het in deze fase onmogelijk voor de ouders om te werken. De kosten lopen door en stapelen zich op. Via deze weg wil ik u vragen om het gezin te steunen. Steun Harm,Simone,Indy en Mike door deze periode!!!
Donate

Donations 

    Donate

    Organizer and beneficiary

    Dennis Van Beukering
    Organizer
    Velp, NL, 3
    Harm Godschalk
    Beneficiary

    Your easy, powerful, and trusted home for help

    • Easy

      Donate quickly and easily

    • Powerful

      Send help right to the people and causes you care about

    • Trusted

      Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee