
Steun George Urlus in het proces naar een volwaardig bestaan
Donation protected
Lieve familie, vrienden, oud-collega's en andere bekenden van George Urlus.
Op 10 augustus 2024 heeft George een tragisch motorongeluk gehad. Een mooie zomerse dag eindige hiermee gitzwart. Bij het ongeval heeft George een volledige dwarslaesie opgelopen. George zijn leven is hiermee van de ene op de andere dag compleet veranderd.
Na 2 weken op de afdeling neurochirurgie van het LUMC, werd George overgeplaatst naar het revalidatiecentrum Heliomare in Wijk aan Zee, waar hij tot op heden hard werkt aan zijn herstel, met als doel om begin december weer terug te kunnen keren naar huis.
Timo op bezoek bij George in Heliomare
Wij kennen George als een sterk persoon, een echte vader figuur, wiens leven in het teken staat van zijn 2 zoons, die hem nu de kracht geven om verder te gaan.
Wij kennen George ook als een sportief persoon, van windsurfen in zijn jongere dagen, tot snowboarden, golfen en wandelen tot voor kort.
Veel lieve vrienden van George hebben aangegeven graag hulp te willen bieden, maar wisten niet zo goed in welke vorm dit te kunnen doen. Ondertussen wordt al wel hard gewerkt aan de nodige aanpassingen aan zijn woning. Dit gaat vooral om aanpassingen die het leven vanuit een rolstoel een stuk gemakkelijker kunnen maken.
Al deze aanpassingen kosten veel geld, waarvan niets, of slechts een klein gedeelte wordt vergoed door instanties.
Binnenkort keert George terug naar huis en zal nog een lange weg voor zich hebben om fysiek, mentaal en financieel met zijn situatie om te gaan.
Hij is er de persoon niet naar om hulp te vragen, maar in deze moeilijke fase van zijn leven is een financiële steun in de rug van de mensen die om hem geven heel erg welkom. Met die ondersteuning kunnen we een bijdrage leveren aan een nieuwe sportieve invulling van zijn leven en daarmee ook aan zijn mentale herstel.
George 1e keer weer dagje thuis
George was en is graag zelfstandig en onafhankelijk. Een speciale rolstoel waar hij ook een handbike van kan maken zou hem weer vrijheid kunnen geven, en de mogelijkheid om er weer op uit te trekken, zich sportief in te spannen en van de natuur te genieten. Zo'n speciale handbike is kostbaar en wordt ook slechts voor een klein deel vergoed. Daarnaast zouden we George op termijn blij kunnen maken met een trouwe viervoeter, die hem ook kan vergezellen op zijn tochten door de Noordwijkse duinen.
George 1e keer buiten bij Wijk aan Zee
Draag je George een warm hart toe en wil je graag financieel bijdragen aan (bijvoorbeeld) een handbike, dan kan dat via deze crowdfunding. Alle beetjes helpen en worden enorm gewaardeerd.
Super bedankt voor je vrijgevigheid, ook namens zijn kinderen Timo en John!
Irene van Reisen
Organizer and beneficiary

Irene van den Hof
Organizer
Timo Urlus
Beneficiary