
Steun Anouk’s ijshockey avontuur bij Ontario Hockey Academy
Donation protected
Hallo allemaal,
Mijn naam is Anouk Belmans, ik ben 17 jaar en heb een grote passie voor ijshockey. Na jaren van hard werken bij HYC Herentals , heb ik de unieke kans gekregen om mijn vaardigheden verder te ontwikkelen bij de prestigieuze Ontario Hockey Academy in Canada.
Dit is een unieke kans voor mij om mijn talenten te laten zien op internationale showcases en toernooien, en mijn droom na te jagen om college hockey te spelen in de USA.
Mijn lieve ouders hebben al de kosten voor mijn opleiding aan de Ontario Hockey Academy betaald, en ik ben hen ontzettend dankbaar voor deze steun. Echter, om deel te nemen aan toernooien, showcases en vluchten naar wedstrijden, heb ik nog financiële hulp nodig. Deze evenementen zijn cruciaal voor mijn ontwikkeling als speelster en bieden mij de kans om opgemerkt te worden door scouts en coaches, wat weer deuren kan openen naar mijn droom om college hockey te spelen.
Elke donatie, groot of klein, brengt mij een stap dichter bij het realiseren van mijn droom. Jullie steun betekent de wereld voor mij en geeft mij de mogelijkheid om te groeien als atleet en als persoon.
Alvast hartelijk bedankt voor jullie steun en generositeit!
Met sportieve groet,
Anouk
PS: Voor iedereen die doneert zal ik een kleine verrassing voorzien!
Organizer and beneficiary

Anouk Belmans
Organizer
Beerse, VLG
Davy Belmans
Beneficiary