
Samen”Op de Barricade”Leden en Supporters van SDZ
SDZ bestuur ontvangt dagvaarding van oude garde
Beste leden, spelers en supporters van “Op de barricade” en SDZ.
Zoals vele van jullie weten loopt er een dagvaarding uit tegen het huidige bestuur en word alles uit eigen zak betaald door de heren/sponsors van 'Op de Barricade' en SDZ zij willen hier absoluut GEEN geld voor.
Aangezien er vraag is naar een tribune bij het 1e veld en deze pas gesubsidieerd gaat worden als SDZ promoveerd naar de hoofdklasse en door deze grote vraag dit anders ook op het bord komt van deze zelfde sponsors. Hebben wij een doneer / inzamelingsactie opgezet als wederdienst omdat wij van mening zijn dat dit onze onderlinge verbinding met SDZ “Op de Barricade” vergroot en dankbaarheid laat zien aan deze heren/sponsors.
Mocht “Op de Barricade” de dagvaarding winnen en het bestuur terug in handen krijgen dan word het volledige bedrag van deze inzamelingsactie gebruikt voor het bouwen van een tribune bij het 1e veld bij evt verlies (waar we niet vanuit gaan!) gaat de gehele opbrengst van deze actie naar “ONLY FRIENDS Sportclub voor kinderen en jongeren met een beperking”
Elke euro is er eentje voor de verbinding!!
Together we are “Goalgetters”!