
Rust in vrede pap ” Een laatste reis naar Aruba
Donation protected
Steun voor de Repatriëring en Begrafenis van Onze Geliefde Vader Ernesto “Ruben” Kock
Mijn naam is Jeremy en ik heb deze crowdfunding gemaakt.
Met pijn in ons hart moeten we afscheid nemen van onze geliefde vader, die onverwachts is overleden. Het was zijn wens om zijn laatste rustplaats te vinden in Aruba, zijn geboorteland dat zoveel voor hem betekende.
Om dit mogelijk te maken, hebben we dringend financiële steun nodig voor de repatriëring naar Aruba en de begrafeniskosten. De kosten voor het vliegen en het regelen van de begrafenis zijn hoog, en we proberen dit zo snel mogelijk te realiseren om hem de rust te geven die hij verdient.
Elke bijdrage, groot of klein, helpt ons om onze vader op een waardige manier naar huis te brengen. Als u niet kunt doneren, vragen we u om deze oproep te delen met anderen die ons misschien kunnen ondersteunen.
We danken u vanuit de grond van ons hart voor uw steun in deze moeilijke tijd.
Organizer

Jeremy Kock
Organizer