
Roos at Sea
Donation protected
Hallo! Ik ben Roos Muller, 14 jaar oud en zit in 2 vwo van het Stedelijk Gymnasium in Den Bosch. Ik heb een grote droom, namelijk om in de herfst van 2026 aan boord te stappen van een heel groot avontuur, School at Sea. Dat is een project waarmee je een half jaar lang de Atlantische oceaan over gaat zeilen, samen met andere leerlingen uit heel het land.
Wat deze reis zo uniek maakt is dat je terwijl je een half jaar de Atlantische oceaan over zeilt, je schoolwerk zelfstandig gaat maken. Er gaan aan boord zes docenten mee die je onderweg begeleiden. Je leert tijdens de reis niet alleen uit een boek, maar ook in de praktijk veel dingen.
Waarom ik deze reis heel graag wil maken is omdat, ik heel graag nieuwe culturen wil leren kennen en hoe de mensen aan de andere kant van de wereld met elkaar samenleven.
Ik ga mezelf niet alleen beter leren kennen, maar ook verder ontwikkelen in wie ik ben, en waar mijn kwaliteiten zitten en waar mijn verbeterpunten liggen. Dit kan zijn van leiderschap in een groep toepassen, tot aan samenwerken en creatief denken in de groep.
Ik ga hierbij dan ook zeker vriendschappen voor het leven sluiten.
Zoals u misschien begrijpt is deze reis niet gratis, de reis kost in totaal €29 000, dit ga ik doormiddel van sponsoren, acties en donaties dit bedrag bij elkaar verzamelen.
Daarom benader ik u nu, om te kijken hoe u mij kunt helpen. U kunt mij hier helpen, of bij aankomende acties mijn pagina in de gaten houden. Ik geloof erin dat dit gaat lukken en dat ik als alles goed gaat, ik in de herfst van 2026 aan boord stap van een groot avontuur, School at Sea.
Alvast heel erg bedankt,
Groetjes,
Roos Muller
Organizer
Roos Muller
Organizer
Zaltbommel