
RICKSEN EP: "MUTIARA"
Donation protected
Lieve familie, vrienden en muziekfans,
Na maanden van hard werken, ben ik super enthousiast om aan te kondigen dat mijn album Mutiara binnenkort uitkomt!
Het album is een belangrijk moment voor mij als artiest, en ik kan niet wachten om het met jullie te delen.
Op 20 april organiseer ik een speciale luistersessie, waar we samen kunnen genieten van de muziek en ik jullie een kijkje geef achter de schermen van het album. ✨
Samen maken we deze release groot!
Vanuit STAV zijn we volop bezig met de voorbereidingen voor de release van Mutiara. We organiseren een exclusieve luistersessie en een spetterende releaseparty, en om dit tot een succes te maken, hebben we jullie hulp nodig!
Hoe kun jij bijdragen?
- Zet jouw creativiteit, business of netwerk in om ons te helpen...
- Steun ons financieel met een kleine bijdrage...
- Help met verkoop of promotie van het album en de releaseparty...
- Maak hapjes voor de show of draag bij met jouw skills...
Ik ben ontzettend dankbaar voor elke steun, of het nu financieel is of door het delen van dit bericht met anderen. Jullie steun betekent de wereld voor mij!
Bedankt voor alles, en ik hoop jullie te zien op 20 april!
Lobi,
Ricksen
Jouw bijdrage, groot of klein, maakt het verschil!
Wil jij deel uitmaken van deze beweging? Laat het ons weten via 06 8390 3033 of laat een bericht achter via de Contact knop op deze pagina of onze socialmedia kanalen.
Samen laten we Mutiara schitteren!
Co-organizers (1)

Ricky Entong
Organizer
Zwolle
Tano Joseph
Co-organizer