- b
Hoi, mijn naam is Gioia. Over precies twee maanden op 28 september is de Halve Marathon van Haarlem. De afgelopen twee jaren ben ik hier samen met mijn opa Dick naartoe gegaan om mijn vriendje (Tom) en de vriend van mijn zusje (Pieter) te supporten. Ondanks mijn opa zijn alzheimer diagnose, zit hij vol genot met onze familie op het terras en geniet hij nog van alle gezelligheid en reuring.
De afgelopen periode gaat hij erg achteruit en hij zit nu sinds een paar weken in een verzorgingstehuis. Dit is niet alleen voor mijn opa zwaar maar ook voor de mensen om hem heen.
Zo is mijn moeder haar moeder in 2020 verloren aan dezelfde verschrikkelijke ziekte. Door te zien wat voor effect deze ziekte heeft op de mensen om mij heen, heb ik besloten de Halve van Haarlem te lopen om geld op te halen voor onderzoek naar alzheimer, voor Alzheimer Nederland.
Deze halve marathon ga ik lopen voor mijn oma, mijn opa maar vooral voor mijn moeder, die allebei haar ouders is verloren aan alzheimer.
Organizer
Gioia Paanakker
Organizer





