
Mijn lieve lieve mama
Hallo allemaal,
mijn naam is Linda, ik wil geld inzamelen voor mijn allerliefste moeder. Helaas hebben ze longkanker stadium 4 bij haar ontdekt.
De behandelingen die ze nodig heeft om nog langere tijd bij ons te mogen zijn, worden hier niet vergoed.
Mijn moeder, Wilma (70 jaar) is een vrouw die altijd voor iedereen klaar staat en er nooit iets voor terug verwacht. Helaas heb ik ook niet het geld om de behandelingen te betalen.
Ik hoop dat er meerdere lieve mensen zijn, die ons willen en kunnen helpen. Zodat wij nog lang van haar mogen genieten.
Mijn zoontje, Jessey, van 11 is oma’s grootste vriend. Hij kan geen dag zonder haar. Al is het maar een potje kaarten samen, of mens-erger-je-niet (vreselijk spel) of samen huiswerk maken. Hij is graag bij oma en natuurlijk lekker knuffelen met oma, ja deze 11 jarige knuffelt graag met oma
Hebben jullie een bijdrage over zodat wij de rekeningen kunnen betalen die binnenkomen?
Ze heeft 2x per week therapie nodig die wij zelf betalen.
Natuurlijk houd ik jullie zoveel mogelijk op de hoogte over de vooruitgang van mama
Heel heel erg bedankt
Lieve groetjes,
Wilma, Harry, Linda, Herman, Jessey
en een pootje van Nanook en Loona