Main fundraiser photo

Tour du ALS

Donation protected
Ik wil dit jaar gaan helpen als vrijwilliger bij Tour du ALS met mijn school Orde & Veiligheid, Koning Willem 1 College ’s-Hertogenbosch.

ALS is een vreselijke ziekte van de zenuwcellen die vanuit de hersenen de spieren aansturen, dat zorgt er dus eigenlijk voor dat je spieren een voor een wegvallen.

Tour du ALS is een evenement die elk jaar word gehouden. Aankomend jaar zal dat op 12 juni 2025 zijn, waarbij de Mont Ventoux in Frankrijk wordt beklommen.

Het doel hiervoor is om zoveel mogelijk geld op te halen voor ALS, omdat er helaas nog geen geneesmiddel voor is uitgevonden. Door geld op te halen en dit te doneren kan er meer onderzoek worden verricht en komen we elk jaar een stapje dichterbij een oplossing.

In deze week gaan wij met meerdere studenten en docenten helpen om de deelnemers aan dit evenement een onvergetelijke dag te bezorgen. De dagen daarvoor zullen wij ook helpen met het bouwen van ‘het dorp’ en dit ook beveiligen. Op donderdag 12 juni staan wij langs de berg om de deelnemers aan te moedigen en een handje te helpen met wat water en fruit. Ook gaan wij natuurlijk zelf deze klim maken om ons steentje bij te dragen aan het onderzoek naar ALS.

Hiervoor heb ik donaties nodig, elk klein beetje helpt!

Help jij mee ALS de wereld uit te trappen?

Doneren kan via deze link, elk bedrag helpt!
Donate

Donations 

    Donate

    Organizer and beneficiary

    Zoe Wulfhorst
    Organizer
    Deborah Van rootzelaar
    Beneficiary

    Your easy, powerful, and trusted home for help

    • Easy

      Donate quickly and easily

    • Powerful

      Send help right to the people and causes you care about

    • Trusted

      Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee