Lisa till VM

  • A
  • M
  • S
37 donors
0% complete

kr 13,850 raised of kr25K SEK

Lisa till VM

Donation protected
Hej! Jag heter Lisa och jag har fått den stora äran att representera Sverige i funktionell fitness på EM i Holland i juni och VM i Australien i november! Det är en enorm ära och en dröm som går i uppfyllelse - nått jag kämpat hårt för!

Men verkligheten är också att allt sker till självkostnadspris – resor, boende, mat och tävlingsavgifter. Jag vill så gärna åka och ge allt, men ekonomin är en utmaning.

Jag jobbar 75% som brandman och pluggar 100% till sjuksköterska – och gör mitt bästa för att få allt att gå ihop. Därför har jag bestämt mig för att starta en liten insamling. Om du vill och har möjlighet att stötta min resa, med en liten eller stor slant, så är jag otroligt tacksam. Alla bäckar små – verkligen.

Det känns ovant att be om hjälp, men jag vet att jag kommer göra allt jag kan för att representera Sverige stolt på den internationella scenen. Och du som väljer att stötta mig är en viktig del av den resan.

Stort tack för att du läser, stöttar och delar. Det betyder mer än du tror! ❤️

Lisa Lokkin

Organizer

Lisa Lokkin
Organizer
Malmö, Sweden
  • Sports
  • Donation protected

Your easy, powerful, and trusted home for help

  • Easy

    Donate quickly and easily

  • Powerful

    Send help right to the people and causes you care about

  • Trusted

    Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee