- K
- W
Hi, mijn naam is Hans Achterbosch.
In 2024 kreeg ik de diagnose kanker.
Een periode die alles op z’n kop zette — fysiek, mentaal en emotioneel. Gelukkig ben ik inmiddels genezen verklaard. En dat besef heeft iets in mij in beweging gezet.
Ik ga mijn dromen leven.
En die ga ik niet langer uitstellen.
Daarom ga ik een hele bijzondere reis maken: een avontuur met een expeditie auto van ruim 35.000 kilometer, van Nederland naar China en weer terug. Een reis die ik grotendeels alleen maak — als metafoor voor mijn herstel. Want net als tijdens mijn ziekte zijn er diepe dalen en momenten van kracht en perspectief.
De reis biedt mij perspectief op het leven, en ik reis door bijzondere landen, door uitzonderlijke landschappen, door woestijnen en over oeroude (zijde) routes, in de voetsporen van Marco Polo op weg naar China, en terug.
Onderweg deel ik mijn verhaal.
Niet alleen voor mezelf, maar juist voor anderen, en in het bijzonder voor hen die ook kanker hebben en deze reis niet kunnen maken.
Zodat zij — al is het maar een beetje — kunnen meereizen, meedromen en voelen dat er altijd iets van beweging mogelijk blijft, en vooral hoop.
Aan deze reis verbind ik daarom een missie.
Ik zamel geld in voor onderzoek naar kanker in het Antoni van Leeuwenhoek ziekenhuis in Amsterdam — de plek waar ik zelf behandeld ben.
Geld voor onderzoek naar kanker, en wel voor Urologie.
Mijn doel: €35.000 ophalen voor dat onderzoek.
Eén euro per kilometer.
Je kunt mij ondersteunen door symbolisch een kilometer (of meerdere) te sponsoren.
Met jouw bijdrage stuw je niet alleen mij vooruit, maar draag je direct bij aan beter onderzoek en een betere toekomst voor anderen.
Mijn reis en ervaringen deel ik via LinkedIn en Instagram.
Reis je met me mee?
Dankjewel!
Organizer
Hans Achterbosch
Organizer






