
Help onze kat Muis van FIP genezen!
0% complete
€1,955 raised of €3.5K
94 donations
Lieve allemaal,
Gisteren hebben wij het slechte nieuws gekregen dat onze lieve Muis het dodelijke virus Feline Infectieuze Peritonitis (FIP) heeft. Tot voor kort was er voor dit virus, dat vooral jonge katjes treft, nog geen medicijn. De afgelopen maanden is er een medicijn beschikbaar in Nederland dat erg succesvol is en katjes met FIP kan genezen.
Wij hadden twee opties. We konden Muis laten inslapen of we konden met Muis naar de Universiteitskliniek voor Gezelschapsdieren in Utrecht, waar hij met een intensief en kostbaar traject kon starten. Wij kozen voor het tweede. Door het ontvangen van deze behandeling, die het leven van Muis kan redden, draagt hij tevens bij aan wetenschappelijk onderzoek. Wij hopen natuurlijk dat er in de toekomst een medicijn beschikbaar is bij iedere dierenarts en dit virus niet langer per definitie fataal is voor deze jonge poezen.
Wij zijn altijd vrijwilligers geweest om katjes in nood te helpen. Nu het onze eigen Muis treft, kunnen wij het niet alleen. Muis is pas één jaar en beste vriendjes met zijn broertje Ollie. Wij konden hem nu nog niet laten gaan. Niet voor ons, maar ook niet voor zijn broertje.
Met de opbrengsten van deze campagne hopen we:
1. Een deel van de medische kosten voor Muis' behandeling te dekken.
2. Bij te dragen aan het onderzoek naar FIP, zodat toekomstige katten en hun eigenaren niet dezelfde strijd hoeven door te maken.
Elke donatie, groot of klein, brengt ons dichter bij ons doel en geeft Muis een kans op een langer, gezond leven. Daarnaast steun je hiermee belangrijk onderzoek naar een ziekte die jaarlijks duizenden katten het leven kost.
We zullen jullie op de hoogte houden van Muis' voortgang en de impact van jullie steun. Samen kunnen we een verschil maken voor Muis en alle katten die lijden aan FIP.
Hartelijk dank voor jullie steun en betrokkenheid.
