
Help Odin gezond te worden
Donation protected
Lieve allemaal,
Odin is sinds 20 mei erg ziek. Hij eet niet meer uit zichzelf en is duidelijk erg verzwakt. Uit de gemaakte foto’s en onderzoeken is (gelukkig) niets afwijkends gekomen, maar het is duidelijk dat hij een flinke klap heeft gekregen. De dierenartsen vermoeden een zware luchtweginfectie, wat waarschijnlijk de reden is dat hij niet wil eten.
Op dit moment krijgt hij voeding via een neussonde. Deze mag maximaal vijf dagen blijven zitten. Als het dan nog niet lukt om hem zelfstandig te laten eten, zal er een sonde via de slokdarm moeten worden geplaatst – iets wat operatief gedaan moet worden.
Odin blijft voorlopig opgenomen in de kliniek. Ze willen hem pas naar huis laten gaan als hij goed is opgeknapt en zelfstandig kan eten.
Mijn nicht heeft alles over voor haar dieren, maar de kosten lopen ondertussen flink op. Daarom heb ik deze crowdfunding opgezet, in de hoop haar een beetje te kunnen ontlasten. Elke kleine bijdrage, hoe bescheiden ook, is ontzettend welkom. Voel je absoluut niet verplicht, maar als je iets kunt en wilt missen – het zou enorm helpen.
Dank jullie wel voor alle lieve woorden, het meeleven en het meedenken. Het betekent heel veel voor haar en voor Odin.
Co-organizers (3)
Melanie Zantvoord
Organizer
Drachten
Chantal Booi
Beneficiary
Chantal Booi
Co-organizer