- J

Help Muniz zijn familie ontmoeten
0% complete
€1,667 raised of €5K
60 donations
Hallo mijn naam is Muniz Dekker, 29 jaar. Vorig jaar ben ik begonnen met de zoektocht naar mijn biologische familie. 27 jaar geleden werd ik ter adoptie afgestaan vanuit Brazilië en kwam ik terecht in het Groningse Eenrum. Inmiddels weet ik welke vrouw mij op de wereld zette én hoe oud ik werkelijk ben.
Mijn zoektocht begint met vlogs op Youtube. Daardoor kreeg ik al gauw contact met mensen die het verschil wisten te maken in mijn zoektocht. Mijn zoektocht vond plaats vanuit mijn kantoor omgebouwd in een detectiveroom. Vanuit hier ben ik gaan netwerken. (U kunt mijn verhaal stapsgewijs volgen op mijn Youtube kanaal. 'Muniz Opzoek naar de waarheid',)
Door elke keer opnieuw te zoeken naar aanknopingspunten, kreeg ik uiteindelijk contact met mijn tante in Brazilië. Zij bevestigde mijn verhaal welke naadloos aansloot op die van mijn biologische moeder. Tot mijn grote verbazing weet ik nu dat ik uit een gezin van maar liefst negen kinderen kom. Ik dacht altijd dat ik alleen was op deze wereld, en nu heb ik er een complete familie bij! Zo onwerkelijk.
Ook ontdekte ik dat twee van mijn zussen in Nederland wonen. Dit heb ik tot mijn grote verdriet nooit geweten en heb ik inmiddels een van mijn zussen kunnen ontmoeten. Mijn eerste hereniging met een familie lid. Een familie van eigen vlees en bloed leek altijd zo onwerkelijk te zijn. Alsof het een fantasie was. Maar nu ik mijn biologische moeder heb gevonden is het een droom die uit is gekomen. Het is me gelukt om zo dichtbij te komen in mijn zoektocht maar helaas door tegenslagen lijkt de realiteit ineens weer zo ver weg. En kan ik de reis en hereniging met mijn biologische familie in brazilie pijnlijk genoeg niet zelfstandig financieren.
Daarom wil ik u en jou om hulp vragen!
Het doel is om mijn zoektocht naar nog mijn vermiste broertje voort te zetten. Dit kan alleen om daar heen te reizen.
De reis die ik wil maken geeft mij de kans om me de ontbrekende puzzelstukjes uit mijn verleden de waarheid van mijn onbekende identiteit te achterhalen. En belangrijke documenten aan mijn dossier, Hermuniz Dosantos Araujo 31 Jaar, toe te voegen zoals mijn originele geboorte akte.
Met uw steun zal ik antwoorden vinden op al mijn vragen en zal mijn lang gekoesterde droom uitkomen en kan ik na al die jaren mijn moeder en familie weer in de armen sluiten. Met uw hulp kan ik mijn zoektocht vervolgen en afsluiten. Helpt u mij alstublieft en doneer!
Zie ook mijn succes verhaal bij rtvnoord:
