Help Lotje de weg op met behulp van een auto!

Help Lotje de weg op met behulp van een auto! campaign photo, 1 of 2Help Lotje de weg op met behulp van een auto! campaign photo, 1 of 2

  • L
  • A
248 donors
Fundraiser’s main image
0% complete

€12,571 raised of €30K

‌

Help Lotje de weg op met behulp van een auto!

Help Lotje de weg op met behulp van een auto!

0% complete

€12,571 raised of €30K

248 donations
Hallo allemaal,

Mijn naam is Lotje van Leeuwen, een 33 jarige Nijmeegse die in de bloei van haar leven is. Al sinds mijn geboorte leef ik met de spieraandoening AMC. Dit houdt in dat ik spieren mis in mijn armen en benen, daardoor kan ik niet goed lopen en kan ik mijn armen bijna niet gebruiken. Ondanks mijn handicap doe ik vol op mee in de maatschappij, zo heb ik een vaste baan, een groot sociaal netwerk, mijn HBO (CMV) diploma en veel creatieve hobby's. Mijn hele leven staat in het teken van zelfredzaamheid, zelfregie en gewoon meedoen net zoals alle anderen.

Door mijn actieve leven ben ik veel aan het reizen. Op dit moment is dat vaak lastig omdat ik afhankelijk ben van anderen voor vervoer. Ik heb namelijk zoals je op de foto kunt zien mijn rijbewijs wel behaald, maar helaas nog geen auto om zelf de weg op te gaan. Het leven is ontzettend duur, zeker als je een handicap hebt. Er wordt steeds meer bezuinigd op de zorg en daar merk ik dagelijks de effecten van. Om minder afhankelijk te zijn van anderen en zelfredzamer te worden is de behoefte aan een auto groot. Helaas kost zo'n bedrijfswagen nogal wat, zeker gezien de auto over allerlei extra's moet beschikken omdat ik nou eenmaal niet alles zelf kan. Denk bijvoorbeeld aan de auto krabben als het vriest.

Ik heb samen met mijn verloofde al een aardig bedrag bij elkaar gespaard, maar we zijn er nog lang niet. Daarom kiezen we er nu voor om ons verhaal met jullie te delen en ook om jullie hulp te vragen. Alle kleine beetjes helpen, zo komen we in ieder geval dichter bij het doel om mij de weg op te helpen!

Ik, en mijn verloofde, willen jullie hartelijk bedanken als jullie besluiten om bij te dragen aan het verwezenlijken van mijn droom om nog zelfredzamer te worden.

Ik wens je een fijne dag toe!

Liefs,
Lotje van Leeuwen

‌
‌‌
‌
‌‌
‌
‌‌
‌
‌‌
‌
‌‌

Co-organizers2

Martijn Bakker
Co-organizer
  • Medical
  • Donation protected

Your easy, powerful, and trusted home for help

  • Easy

    Donate quickly and easily

  • Powerful

    Send help right to the people and causes you care about

  • Trusted

    Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee