- M
- M
Assalamu alaikum,
Mijn naam is Laila, ik ben 27 jaar oud en in 2021 heb ik de diagnose MS gekregen. Ik ben moeder van twee jonge meisjes van 1 en 3 jaar oud.
Mijn vorm van MS is progressief. De afgelopen maanden heb ik helaas te horen gekregen dat de artsen in Nederland geen verdere behandelmogelijkheden meer voor mij hebben. De medicatie slaat niet aan en daarom ga ik lichamelijk steeds meer achteruit en ben ik rolstoel afhankelijk geworden, om deze reden ben ik genoodzaakt mijn behandeling elders voort te zetten.
Mexico staat bekend om de HSCT-behandeling, een intensieve behandeling waarbij het afweersysteem wordt gereset. Deze behandeling kan de ziekte niet genezen, maar wel stopzetten en verdere verergering mogelijk voorkomen.
Voor mij is dit een laatste hoop om mijn gezondheid te stabiliseren en er zo lang mogelijk te kunnen zijn voor mijn kinderen.
help mij alsjeblieft, ik hoop dat deze behandeling de reden zal zijn dat ik beter zal worden.
Ik hoop in shaa allah op een dag dat mijn dochters mij als gezonde moeder zien.
Organizer
Laila Ayadi
Organizer

