- L
- g
- H

Help jij mij de lucht in?
0% complete
€410 raised of
14 donations
Lieve allemaal,
Mijn verjaardag komt steeds dichterbij (12 september) en normaal gesproken heb ik geen idee wat ik wil hebben voor mijn verjaardag maar dit jaar is het anders! Al een tijdje denk ik erover na om te gaan... jawel, skydiven! Stel je voor: ik, zwevend als een vogel in de lucht, de wind in mijn haren!
Daarom heb ik een speciaal verzoek aan mijn lieve vrienden, familie, kennissen en de rest bij wie deze link terecht komt.
Dit jaar wil ik jullie vragen om bij te dragen aan mijn verjaardagswens: een onvergetelijke sprong uit een vliegtuig!
In plaats van cadeaus, zou ik het geweldig vinden als jullie me helpen mijn skydive avontuur waar te maken. Elke bijdrage, groot of klein, brengt me dichter bij de wolken.
En om dit avontuur helemaal compleet te maken, zou ik graag beeldmateriaal willen laten maken van de sprong. Zo kan ik jullie allemaal meenemen in deze waanzinnige ervaring en kunnen we samen nagenieten van de adrenalinekick!
Dus, wie doet er mee om van mijn verjaardag de meest spectaculaire ooit te maken? Laten we samen zorgen dat ik letterlijk een onvergetelijke verjaardag beleef!
Liefs,
Chaimae
xoxo
Ps. Let er tijdens het afrekenen op dat er automatisch wordt ingesteld dat je fooi geeft aan GoFundMe. Dit is geheel vrijwillig en hoeft dus niet (dient wel aangepast te worden).
De kortingscode voor het springen geldt tot 31 augustus, hopelijk heb ik voor die tijd voldoende bij elkaar om gebruik te kunnen maken van de zomerkorting.
Organizer
Chaimae Thimech
Organizer


