Main fundraiser photo

Help Heal Mary herstellen na de inbraak

Donation protected
Lieve mensen,

Gisteren is er ingebroken in mijn kantoor. Flesjes, vrijwel mijn hele voorraad is meegenomen. Liefdevol opgebouwde voorraad.

We hebben aangifte gedaan, er zijn camerabeelden, en een klein beetje hoop dat er iets wordt teruggevonden.

Een aantal van jullie vroeg of je iets kon doen, of ik een GoFundMe of Tikkie had.

Dat vond ik moeilijk. Want ik voel ook dat ik verantwoordelijk ben, en ik weet dat anderen ook getroffen zijn.

Maar goed, voor nu heb ik deze actie opgezet omdat een aantal van jullie het echt specifiek vroegen. Zie het niet als een aankoop, maar als support.

Alles wat binnenkomt, gaat naar het opnieuw inkopen van voorraad en herstellen van wat er is verloren.

Het gaat voornamelijk om Calm, een van de producten met de hoogste inkoopwaarde.

Ik weet niet of het gaat lukken om de financiering bij elkaar te krijgen en Calm opnieuw aan te bieden, maar we gaan ons best doen.

Dank je wel. Ik hou jullie op de hoogte. En ik geef dit met liefde door.

Shinta, founder van Heal Mary
www.healmary.nl
Donate

Donations 

    Donate

    Organizer

    Shinta Lempers
    Organizer

    Your easy, powerful, and trusted home for help

    • Easy

      Donate quickly and easily

    • Powerful

      Send help right to the people and causes you care about

    • Trusted

      Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee