Hallo, mijn naam is Max.
Ik ben kok en droom ervan om mijn eigen foodconcept te starten: Dirtbags.
Dirtbags wordt geen klassiek restaurant, maar een plek waar je loaded, dirty en over-the-top streetfood kan eten. Denk aan loaded fries, dirty nachos, tacos en andere gerechten vol smaak en toppings. Comfort food waar je instant goesting van krijgt.
Het idee achter Dirtbags is simpel:
lekker eten dat je niet netjes moet eten.
Streetfood dat je met je handen eet, dat druipt van saus en smaak, en waar je samen met vrienden van geniet.
Tegelijk wil ik ook bewust rekening houden met verschillende eetgewoontes. Daarom zal er binnen het concept ook aandacht zijn voor vegan en plantbased opties, zodat iedereen kan meegenieten van de Dirtbags-ervaring.
Ik wil starten met een compact afhaalconcept in de regio Diest / Aarschot. Een kleine keuken met afhaal waar mensen snel goed eten kunnen halen of ter plaatse kunnen eten in een losse, urban sfeer.
Waarom crowdfunding?
Omdat een droom starten kapitaal vraagt: keukenmateriaal, installaties, vergunningen en de eerste opstartkosten.
Als alleenstaande vader van twee kinderen werk ik hard om mijn droom waar te maken, maar ik kan dit niet helemaal alleen.
Daarom vraag ik hulp aan iedereen die gelooft in:
- lokaal ondernemerschap
- streetfood met karakter
- iemand die zijn droom probeert waar te maken
Het ingezamelde geld zal gebruikt worden voor:
- keukenmateriaal en apparatuur
- inrichting van de keuken
- eerste voorraad en opstartkosten
- branding en opening van Dirtbags
Elke bijdrage, groot of klein, helpt om Dirtbags werkelijkheid te maken.
En natuurlijk: iedereen die helpt zal als eerste kunnen komen proeven wanneer we openen.
Dank je wel om dit avontuur mee mogelijk te maken.
— Max




