Main fundraiser photo

Help de ondernemers van Strijkviertel na verwoestende brand.

Donation protected
Lieve mensen,


Op vrijdagochtend 6 september vond er een grote brand plaats op Strijkviertel in De Meern. In minder dan een uur tijd zagen meerdere hardwerkende ondernemers (zie onderzijde bericht voor de gedupeerde bedrijven) hun levenswerk in vlammen opgaan. Jaren van bloed, zweet en tranen werden in één klap weggevaagd, terwijl zij machteloos met tranen in hun ogen toekeken hoe alles waarvoor ze hebben gewerkt in rook op ging.

Voor deze ondernemers, die hun hart en ziel in hun bedrijven hebben gestoken, is de impact enorm. Hoewel verzekeringen wellicht een deel van de schade dekken, blijven er veel kosten die buiten de dekking vallen. Daarom starten we deze GoFundMe om hen een hart onder de riem te steken en financiële steun te bieden waar dat nu het hardst nodig is. Met jullie hulp kunnen we hen ondersteunen bij de wederopbouw en hen de kracht geven om hun bedrijven weer op de rit te krijgen.



Elke donatie, groot of klein, maakt een wereld van verschil. Als je niets kunt missen, helpt delen van deze actie ook enorm om zoveel mogelijk mensen te bereiken.

Samen kunnen we deze ondernemers weer hoop geven en helpen om de toekomst opnieuw op te bouwen.

Samen staan we sterk!

Wij wensen onderstaande gedupeerde veel sterkte!

De lijst van bedrijven onder wie het gedoneerde geld gedeeld zal worden (Het geld word vooral gebruikt voor ongedekte kosten)

-Moby Bikes
-EUROMACHÉ V.O.F.
-Focus kozijntechniek
-Behout



Crowdfunding gestart door Sven Groot en Ilse Groot de kids van de Eigenaar(Ronald Groot) van Focus Kozijntechniek

Donations 

    Organizer

    Sven Groot
    Organizer

    Your easy, powerful, and trusted home for help

    • Easy

      Donate quickly and easily

    • Powerful

      Send help right to the people and causes you care about

    • Trusted

      Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee