Heart to Handle Groningen 2026

  • A
  • R
  • J
50 Spender
0% complete

2’927 € gesammelt, Spendenziel: 8 Tsd. €

Heart to Handle Groningen 2026

Spende geschützt
Heart to Handle werd in 2014 opgericht door Daphne Koolen, die op twintigjarige leeftijd haar vader Norbert verloor aan de gevolgen van een hartstilstand. Samen met vier vriendinnen stapte zij op de fiets om geld in te zamelen.
In de jaren na dit succes sloten steeds meer steden zich aan bij het initiatief. Elk jaar fietsen studenten naar verschillende bestemmingen in Europa om geld in te zamelen voor onderzoek naar hart- en vaatziekten.
Dit jaar is het, samen met Delft en Amsterdam, ook weer de beurt aan Groningen. Acht Groningse studenten gaan zich een jaar lang bezighouden met de voorbereiding van de reis en het inzamelen van geld.
Jaarlijks wordt er een onderzoek uitgezocht waar het opgehaalde bedrag daadwerkelijk een verschil kan maken, daarom kunnen we elke euro goed gebruiken.

Co-organizers6

Jaap Slis
Organisator
charlotte Rodermond
Mitorganisator
emmelyn spruit
Mitorganisator
Josephine Mulder
Mitorganisator
Rosalie Berendsen
Mitorganisator
  • Sport
  • Spende geschützt

Deine praktische und zuverlässige Anlaufstelle, wenn du Hilfe brauchst

  • Einfach

    Schnell und einfach spenden

  • Effektiv

    Unterstütze Menschen und Zwecke, die dir am Herzen liegen

  • Sicher

    Deine Spende ist durch die Spendengarantie von GoFundMe geschützt