Heart to Handle Groningen 2026

Story

0% complete

€1,387 raised of 8K

Heart to Handle Groningen 2026

Donation protected
Heart to Handle werd in 2014 opgericht door Daphne Koolen, die op twintigjarige leeftijd haar vader Norbert verloor aan de gevolgen van een hartstilstand. Samen met vier vriendinnen stapte zij op de fiets om geld in te zamelen.
In de jaren na dit succes sloten steeds meer steden zich aan bij het initiatief. Elk jaar fietsen studenten naar verschillende bestemmingen in Europa om geld in te zamelen voor onderzoek naar hart- en vaatziekten.
Dit jaar is het, samen met Delft en Amsterdam, ook weer de beurt aan Groningen. Acht Groningse studenten gaan zich een jaar lang bezighouden met de voorbereiding van de reis en het inzamelen van geld.
Jaarlijks wordt er een onderzoek uitgezocht waar het opgehaalde bedrag daadwerkelijk een verschil kan maken, daarom kunnen we elke euro goed gebruiken.

Organizer

Jaap Slis
Organizer
  • Sports
  • Donation protected

Your easy, powerful, and trusted home for help

  • Easy

    Donate quickly and easily

  • Powerful

    Send help right to the people and causes you care about

  • Trusted

    Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee