Main fundraiser photo

HBO-minor in Arizona, U.S.A.

Donation protected
Hi allemaal,

Mijn naam is Sabrina. Ik volg de opleiding “Communication and Multimedia Design” aan de Hogeschool van Amsterdam. In het derde jaar van de studie is het mogelijk om je minor in het buitenland te volbrengen - zo ook in Amerika. Er zijn maar een beperkt aantal plekken en het is een populair land binnen de studenten. Tot mijn verbazing was ik 1 van de gelukkige studenten die een semester aan “The Northern Arizona University” mag volbrengen in Flagstaff, Arizona.

Voordat ik mij hier überhaupt voor had aangemeld had ik mij natuurlijk verdiept in de bijkomende kosten. Het zorgen van de vlucht, accommodatie en leefkosten komt natuurlijk voor eigen rekening. Zo ook verschillende extra kosten als speciale “fees” die je aan de school moet betalen. Ik ben sinds die beslissing volop gaan sparen en lenen. Het doel was dan ook inzicht te krijgen wat het allemaal zou gaan kosten en of dit haalbaar was. Op dat moment was dat dan ook haalbaar voor mij.

Helaas is er - mede denk ik ook door de inflatie - een gat ontstaan. Alles is duurder geworden, zo ook de accommodatie (on-campus housing) als de kosten die je aan de school moet betalen om daar te kunnen studeren. Verder is de wisselkoers op dit moment ook niet heel voordelig waardoor de totale prijs nu een stuk hoger is geworden. Het bedrag wat ik nu dus ongeveer te kort ga komen is rond de €2.000. Dit bedrag zal ik uiteindelijk in delen moeten betalen tijdens de uitwisseling (startend in januari)

Hoe graag mijn familie mij daar ook in zou willen bijstaan, is dit helaas financieel gezien ook niet mogelijk. Daarom mijn GoFundMe. Iedere euro die iemand zou kunnen missen zal mij helpen om dit bedrag te kunnen overbruggen. Het is altijd al een droom geweest om naar Amerika te gaan, nu is dit zo dichtbij en wil ik er alles aan doen om dit werkelijkheid te laten worden. Buiten het feit dat deze uitwisseling mij op persoonlijk vlak veel zou kunnen bieden, zou mij dit op professioneel vak ook veel nieuwe inzichten kunnen geven. Ik ben erg benieuwd naar de “American way of design” en ben enthousiast om hier een eigen draai aan te geven.

Al is een financiële bijdrage niet mogelijk, het delen van deze GoFundMe zou mij al ontzettend helpen.

Alvast heel erg bedankt.

Groetjes, Sabrina

Organizer

Sabrina da Silva Gomes
Organizer
Amsterdam

Your easy, powerful, and trusted home for help

  • Easy

    Donate quickly and easily

  • Powerful

    Send help right to the people and causes you care about

  • Trusted

    Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee