Hi,
Ik ben Tiffany en 29jaar. Ik ben 4jaar geleden bekeerd tot het Christendom. Ik heb daar geen moment spijt van gehad. Ik heb sinds jong veel meegemaakt, waardoor ik mijn mbo3 diploma via de gemeente wist te behalen op 28jarig leeftijd, tijdens mijn werk en leer opleiding mijn rijbewijs wist te behalen met een kind thuis en ook nog in verwachting was van een tweede. Ik heb tot vorig jaar november 28uur per week gewerkt als pedagogisch medewerker. Mijn contract werd niet verlengd vanwege bijna 8maanden zwangerschap. Ik ben daarna vervroegd op zwangerschapsverlof gegaan. Tijdens mijn laatste loodjes van mijn zwangerschap heb ik nog 2 sollicitaties weten te doen en na mijn zwangerschap was ik na de 6 weken alweer aan het solliciteren. Ik vind het heerlijk met me kinderen te zijn en ik bracht ook aardig veel tijd met ze door. Maar ik wist dat ik ook weer moest gaan werken en geld moest verdienen om alles stabiel te houden samen met mijn partner. Ik hou van niet van stil zitten, dus ik wilde ook graag weer beginnen als de jongste 4maanden zou zijn. Deze keer 16uurtjes (2dagen) vanwege de kinderopvang maar ook omdat ik het fijn vond mijn baby nog zoveel mogelijk bij me te hebben vanwege haar leeftijd.
Ik kreeg door alle sollicitaties en nadenken heel sterk de drang om mensen te gaan helpen. Het begon op marktplaats, ik gaf veel gratis weg of voor een veelte goedkope prijs voor de waarde en staat die een product nog had. Ik dacht na om kleding misschien te gaan uitdelen in nachtopvang 's om zo ook dak en thuislozen te kunnen helpen. Ik ben zelf in 2019 ook dakloos geweest en weet en heb gezien hoe zwaar dat kan zijn, vooral als je van alles probeert en je geen uitweg lijkt te zien omdat je steeds vast loopt tegen allemaal regels en protocollen.
Ik heb dus besloten de stap na 2maanden erover na te denken toch te wagen. Ik ben een eigen website opgaan starten en mij in gaan schrijven bij KvK. Nu heb ik mijn eigen website af en zit er ook een deel webshop in. Alle diensten die ik lever zijn gratis en de blog die ik heb op mijn website kun je kosteloos lezen. Maar hoe behoud ik dan mijn financiële basis om zelf van te leven? Ik heb besloten dan ook een webshop gedeelte toe te voegen aan mijn website. Op mijn webshop kunnen mensen deze pakketten kopen:
* Cadeaupakketen (baby's 0-1)
* Basispakketten (Basis dingen voor de woning of op kamers)
Ik wil deze op een gegeven moment uitbreiden met andere soorten pakketten en uiteindelijk een bedrijfspand waarbij mensen ook langs kunnen komen, maar ik begin eerst gewoon klein.
Nu heb ik een contract sinds juli kunnen krijgen (nul-uren contract) vanwege het beperkte beschikbaarheid vanwege de opvangdagen/tijden en de file om de kinderen op te halen, red ik het samen met me man nu nog maar net om de vaste lasten te betalen. Hij werkt 40uur per week incl. Nachtdiensten. Omdat ik de kinderen heel belangrijk vind en ook wil dat ze niks te kort komen, heb ik sinds mijn zwangerschapsverlof mijn spaargeld zo een beetje opgemaakt om ze alles te geven wat ze nodig hadden en ook niks merkte van de financiële veranderingen.
Voor mijn webshop moet ik inkopen doen bij de groothandel om het goed te laten blijven lopen en genoeg pakketten te kunnen maken. Ik geloof dat ik niet zoveel nodig heb om een start te maken en als de webshop eenmaal loopt, zelf alles samen met mijn man kan bekostigen incl. De inkopen voor het bedrijf. Het geld dat ik hier krijg gaat dan ook naar:
* producten voor de webshop.
* Inpak spullen voor de producten.
Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen de start van de webshop te laten lopen door jullie donatie & mijn website een succes word.
Mocht jij een kijkje willen nemen op mijn site dan kan dat zeker: https://www.bytheophania.com
Mijn blog gaat voornamelijk over hoe ik in het geloof sta en dit eerlijk deel met jullie.
De diensten die ik lever zijn gratis. Opvoedconsult - Geloofsadvies - Helpdesk
Ik verzamel kleding en geef deze gratis weg, voor dak-thuislozen en voor ouders die het niet breed hebben en kleding nodig hebben voor hun kind(eren).
Organizer
Tiffany Hing
Organizer