Gyas roeit de wereld rond om geld in te zamelen voor de verbouwing van het clubhuis! Helpt u mee?
De Algemene Groninger Studenten Roeivereniging 'Gyas' zamelt geld in voor de verbouwing van haar botenhuis. De vereniging zal gedurende 10 dagen iedereen mobiliseren om al roeiend 40.075 kilometer af te leggen. Het doel is om € 200.000,- op te halen voor de verbouwing. Hiervoor hebben we uw hulp nodig!
Hoe werkt het?
Het inzamelen zal gaan volgens het principe van een klassieke sponsorloop. Voor € 5,- per kilometer kunt u uw steentje bijdragen aan deze unieke actie.
Wilt u een specifiek individu sponsoren? Dan kunt u na uw donatie een berichtje toevoegen met wie u wilt sponsoren. Dit doet u door bij uw profiel op het kopje “jouw impact” te klikken. Scroll vervolgens naar onder, selecteer “je donaties”, en daarna “betaalbewijs”. Door op “bewerken” te klikken kunt u een bericht toevoegen aan de donatie!
Is het gesponsorde bedrag hoger dan de geroeide kilometers? Dan zorgt Gyas dat er nog meer roeiers worden ingezet zodat de kilometers alsnog gehaald worden!
Waarom verbouwen?
Het huidige pand aan de Hoornsediep 199 is gebouwd in 1986, de vereniging bestond toen nog uit zo'n 400 leden. Inmiddels is Gyas met haar 1300+ leden uitgegroeid tot de grootste studentenroeivereniging van Nederland! Het is van groot belang dat Gyas verbouwt, zodat de ontwikkeling van nieuw roeitalent gefaciliteerd blijft. Het hoofddoel? Meer Gyanen die Olympisch succes behalen zoals Marloes Oldenburg en Ymkje Clevering voor hen.
Meer weten?
Heeft u vragen of wilt u meer weten over de verbouwing? Ga dan naar de Gyas website.
Organizer and beneficiary
Bouwcommissie AGSR Gyas
Organizer
Gyas Groningen
Beneficiary

