Welkom op de Go Fund Me pagina van de Glazen Huis Actie, georganiseerd door de Rotterdam Palestina Coalitie in samenwerking met Stichting Charity from the Heart, Yalla for Sudan, en de Congolese gemeenschap! Na het geweldige succes van vorig jaar, organiseren wij dit jaar weer een Glazen Huis actie van 19 tot en met 22 december op het Schouwburgplein in Rotterdam. Maar we hebben jouw hulp nodig om deze actie weer mogelijk te maken.
Wat is het Glazen Huis?
Het Glazen Huis is een vierdaagse manifestatie waarin wij 24/7 live radio maken en samen stilstaan bij het onmetelijke onrecht in Congo, Palestina en Sudan. Tijdens de actie lezen we dit jaar geen namen voor maar verhalen. Verhalen van burgers, slachtoffers, journalisten, hulpverleners, kunstenaars en anderen uit deze landen en daarbuiten. Want elk verhaal van een onderdrukt mens doet ertoe.
Waarom hebben we jouw hulp nodig?
Om het Glazen Huis mogelijk te maken, zijn er kosten verbonden aan de organisatie en uitvoering van het evenement. Denk aan de huur van het Glazen Huis, technische apparatuur, promotie en andere benodigdheden. Ons doel is om de €10.000 aan kosten te dekken met donaties. Zo kunnen we garanderen dat elke euro die tijdens de actie wordt ingezameld, voor 100% naar noodhulp in deze landen gaat.
Jouw donatie maakt het verschil!
Ben jij onze reddende engel en help jij ons het Glazen Huis van Verzet mogelijk te maken? Elke donatie, groot of klein, brengt ons een stap dichter bij ons doel van €10.000.
Hoe kun je helpen?
- Doneer: Elk bedrag helpt ons om het Glazen Huis mogelijk te maken.
- Deel: Verspreid het woord over onze actie via social media, vrienden en familie.
- Kom langs: Bezoek het Glazen Huis van 19 t/m 22 december op het Schouwburgplein in Rotterdam.
Kerst is een tijd van samenkomen, hoop en er zijn voor elkaar. De eerlijke en rechtvaardige wereld die wij voor ogen zien, is mogelijk. Wij gaan haar zelf bouwen. Help jij mee?
Bedankt voor jouw steun!
Organizer
RPC RPC
Organizer

