
Gift of Action 2025 X Stichting Papageno Huis Laren
Donation protected
Doe mee met de Gift of Action!
Elke jaar organiseert BESTSELLER de Gift of Action. Dit doen we ter nagedachtenis aan de overleden kinderen van Anders & Anne. Ter ere van hen komen we in actie voor een goed doel. Dit jaar zamelen we geld in voor Stichting Papageno Huis Laren, die woonruimte, dagbesteding, muziektherapie en meer aanbiedt aan jongeren met autisme. Ze stimuleren om hun talenten te ontdekken en verder te ontwikkelen.
Help Stichting Papageno huis Laren
Met 1500 euro per jaar kunnen we vriend van Papageno worden. Ons doel is om 5 jaar lang vriend te worden. Dit ondersteunt initiatieven zoals het 'Eetcafé', waar jongeren laagdrempelig sociale contacten kunnen opbouwen door met elkaar te koken & eten. Ook verzorgen ze exposities met kunst van hun bewoners en jongeren van de dagbesteding.
Kans op mooie prijzen!
Om iedereen te stimuleren om te doneren, hebben onze partners een aantal prijzen beschikbaar gesteld. Deze verloten we onder alle donateurs. Wil je hier kans op maken, dan is het van belang dat je niet anoniem doneert via onze pagina.
- Boottocht met schipper voor 13 personen door Amsterdam - aangeboden door A-point
- Kookworkshop voor 10 personen - aangeboden door Donovan Kraag
- Schulp sappen pakket - aangeboden door LOOF Catering
- 3x Flowerpot lamp (&Tradition) - aangeboden door Nine United
- Een aantal mooie kunststukken, gemaakt door jongeren verbonden aan Stichting Papageno Huis Laren
- PT les - aangeboden door Bastiaan van Balen
- Waardebon voor lunch in restaurant Papageno
- Heerlijke appeltaart, gemaakt door jongeren in Restaurant Papageno
- Shoptegoed voor de sample shop in Amstelveen a 75 euro
Doe mee en help Stichting Papageno Huis Laren!
Organizer
Maaike Broekman
Organizer