Main fundraiser photo

GEBROKEN WIT - Afstudeerfilm van Yoran

Donation protected
Hoi!

Mijn naam is Yoran van den Berg, 27 jaar en zit in mijn laatste jaar van de studie Film en Audiovisuele media aan de Nederlandse Academie voor Beeldcreatie in Amsterdam. Op dit moment ben ik druk aan het voorbereiden om mijn afstudeerfilm GEBROKEN WIT te gaan realiseren!


Het verhaal
Gebroken Wit vertelt het verhaal van Roos, een elfjarig meisje dat alleen met haar vader Pim woont nadat haar moeder is omgekomen bij een door hem veroorzaakt auto-ongeluk. Door zijn depressie raakt Pim in zichzelf gekeerd en kan hij nauwelijks voor Roos zorgen, waardoor zij er grotendeels alleen voor staat.

Waarom maak ik deze film?
In dit verhaal draait alles om verlies en verdriet, maar ook om hoe rouw mensen dichterbij elkaar kan brengen. Zeker voor zo'n jong meisje als Roos, die nog sterk afhankelijk is van haar vader, is het extra moeilijk om eerst haar moeder maar ook haar vader te verliezen. Het verdriet versterkt de relatie tussen vader en dochter, en laat zien hoe belangrijk het is om elkaar te steunen in moeilijke tijden.


Waarvoor een inzameling?
Om deze film te realiseren, is er budget nodig. Dit wordt onder andere gebruikt voor apparatuur, vervoer, het inrichten van de set en props, en catering.

Help me deze film te maken!
Alle kleine beetjes helpen, en je steun wordt enorm gewaardeerd! Alle donateurs krijgen (terecht) een plekje in de aftiteling. Ik zou het ook waarderen als je deze crowdfunding met je vrienden en familie deelt.

Duizend maal dank voor het steunen van dit project, je helpt me een film te maken die veel voor me betekent!
Donate

Donations 

    Donate

    Organizer

    Yoran van den Berg
    Organizer

    Your easy, powerful, and trusted home for help

    • Easy

      Donate quickly and easily

    • Powerful

      Send help right to the people and causes you care about

    • Trusted

      Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee