Gala "Serce dla Skolimowa"

Dom aktora w Skolimowie został zbudowany 90 lat temu z myślą o samotnych, emerytowanych artystach - aktorach, tancerzach, reżyserach filmowych i innych, którzy posiadają znaczny wkład w dziedzictwo i dorobek kulturalny sceny artystycznej w Polsce, przez co znacząco wpłynęli na życie wielu Polaków mieszkających w kraju jak i zagranicą. Ministerstwo Kultury i Sztuki w Polsce utrzymuje dom, ale  środki które przeznaczają nie są wystarczające, aby utrzymać go w należytym stanie. 
W związku z czym narodziła się idea wsparcia ośrodka poprzez zorganizowanie akcji charytatywnej, na której czele stoją Pani Grażyna Skoczeń oraz Pani Anna Tukiendorf-Wilhite wraz z Polish American Chamber of Commerce i Polish Women in Business. W tym roku Panie za cel wyznaczyły sobie zebranie środków na ukończenie remontu windy, ktora w sposób znaczący poprawi komfort życia mieszkańców Skolimowa.
Punktem kulminacyjnym akcji jest Gala Charytatywna, która odbędzie
się 1 czerwca b.r. w Konsulacie Generalnym RP w Chicago. Jednakże, aby mieć pewność, że nasz cel zostanie osiągnięty i odrestaurowana winda pojawi się w Skolimowie jeszcze w tym roku, potrzebujemy Państwa wsparcia już dziś.
Będziemy wdzięczni za każdy gest, ponieważ wierzymy, że tylko razem możemy stworzyć i przekazać dla Skolimowa dar - dar płynący prosto
z naszych serc.


Become the first supporter

Your donation matters

GoFundMe protects your donation

We guarantee you a full refund for up to a year in the rare case that fraud occurs. See our GoFundMe Giving Guarantee.

See all

Organizer

Polish American Chamber of Commerce
Organizer
Chicago, IL

Your easy, powerful, and trusted home for help

  • Easy

    Donate quickly and easily.

  • Powerful

    Send help right to the people and causes you care about.

  • Trusted

    Your donation is protected by the  GoFundMe Giving Guarantee.