- P
- M

Mijn naam is Quinty, ik ben 18 jaar en ik ben student aan het Grafisch Lyceum Rotterdam. Fotografie is altijd al mijn passie geweest. En sinds ik klaar ben met de middelbare school, ben ik mijzelf er verder in gaan ontwikkelen door het mijn opleiding te maken.
Voor dit schooljaar word van ons verwacht dat wij een expositie organiseren, waar wij ons fijn bij voelen. Dit ziet er als volgt uit. Iedereen heeft een eigen expositie ruimte, niet al te groot. Waar je je foto's groot hebt uitgeprint op een canvas. Zelf mag je bepalen hoeveel foto's. En welke foto's natuurlijk.
Deze periode hebben wij dus ook veel nieuw werk gemaakt, wat gepresenteerd word in een fotoboek. Ook die kunt u bemachtigen als u doneert.
Wat mijn foto's betreft, en dus nog iets kleins over mijzelf. Ik heb voor deze expositie gekozen voor auto fotografie. Daar gaat mijn fotoboek dus ook over. Ik kan heel veel leren van auto fotografie. Het geeft mij rust, en ik ben altijd blij als ik weer nieuw werk kan schieten.
Hierbij mijn vraag aan jullie allen, of jullie mij hierbij willen helpen. Door school heb je niet altijd tijd om te werken, en helaas is deze expositie wel verplicht. (En alsnog heel leerzaam.) Als u gedoneerd heeft, neemt u dan even contact met mij op over verder verloop.
Als u doneert, alvast heel erg bedankt. Ik waardeer het enorm. En u helpt mij echt verder.
~ Quinty :)





