Main fundraiser photo

DONATE TO BUILD SCHOOL IN UKRAINE

Donation protected
Wir wollen eine Schule in der Ukraine bauen, dass geht nur mit eurer Unterstützung und Solidarität. Helft uns dieses Vorgaben zu verwirklichen

Mein Name ist Vitaliy Berestyan, zusammen mit dem Verein Kinder brauchen unsere Hilfe e.V. (KibuH e.V. ) unterstützen wir die Ukrainische Bevölkerung und soweit möglich, die Ukrainischen Streitkräften, Feuerwehren und Krankenhäuser mit Humanitären Hilfe (Sachspenden) Schauen Sie den Bericht im WDR Fernsehen und in der örtlichen Presse.

Bei Facebook poste ich immer alles Aktuell: BERESTYAN .


Mein neues Projekt: Deutsche Schule in der Ukraine, Ich möchte, dass z.B. Stadt Hamm, wenn möglich Patenstadt der Gemeinde Losuwatka (Krywyj Rih) wird und wir eine neue Schule dort bauen Während der Zerfall der udssr wurde die Schule nie zu ende gebaut, jetzt will ich das Gebäude abreisen und eine neue Schule aus Leicht Baustoffen bauen lassen.

Війна́ — комплекс заходів, спрямованих на захоплення чужих природних, енергетичних та людських ресурсів. Це специфічна форма вияву соціальних відносин, в якій панує збройна боротьба як продовження політики, що підпорядковує своїм цілям усі сфери суспільного життя. Зазвичай характеризується крайньою колективною агресією, руйнуваннями та високою смертністю. А війна росії проти України — збройне насильство доведене до крайніх меж. Таке насильство має свою назву –тотальна війна. І є війною, яка не обмежується чисто військовими цілями і призводить до масових цивільних чи інших не бойових втрат. Для мене це не просто слова, тому, що 24.02.2022 року я був в Україні, я на собі відчув, що таке авіаційний обстріл авіаційними бомбами, я допомагав облаштовувати підвальні приміщення для захисту цивільних, почуйте мене ЦИВІЛЬНИХ, МИРНИХ ЛЮДЕЙ від артобстрілів.

Я, Віталій Берестян, громадянин Німеччини допомагав громадянам України рятувати своє життя, життя своїх батьків і життя своїх дітей. Потім чотири доби, роздумуючи над питанням, чим я, маленька людина, можу допомогти українцям, намагався потрапити до себе додому. Для цього мені прийшлось проїхати чотири країни, що межують з Україною і скрізь на цьому шляху відчував допомогу від волонтерів цих країн. І саме самовіддана робота цих людей і допомогла мені знайти відповідь на це питання. І з того самого часу разом з асоціацією «Діти потребують нашої допомоги» (KibuH e.V.) ми підтримуємо українське населення та, наскільки це можливо, українські збройні сили, пожежні частини та лікарні гуманітарною допомогою за рахунок пожертв, від небайдужих до чужого болю, людей та організацій. Репортажі та відео звіти про нашу роботу висвітлювались на телебаченні WDR, а фото звіти - в місцевій пресі та моїй сторінці у Faceboок. І скільки б разів я не відвозив цю поміч українцям мене завжди дивувала стійкість і працьовитість цих людей, які навіть в цей важкий період невизначеності ситуації прийдешнього дня, міжнародної невпевненості в їх перемозі, доводять свою віру в свою в перемогу своєю працею. Уявіть собі ситуацію, що під час завивання сирени металурги ллють метал, енергетики ремонтують щойно розтрощену руським авіа ударом електромережу, а селяни обробляють ниву. І це без героїзації свої праці.

Просто працюють: буденно і наполегливо, як працювали німці відновлюючи свою державу після того горя, і тієї шкоди до якої призвели фантомні імперіалістичні ідеї керівництва Німеччини під час другої світової війни. Нам допомогли відновитись інші країни, а отже і ми маємо допомогти у відновленні України.

Мій новий проект- німецька школа в Україні. Для початку я хотів би, наприклад, щоб наше місто Хамм, якщо можливо, стало хрещеним батьком чи містом-побратимом селища Лозуватка, що територіально знаходиться біля міста Кривий Ріг. Міста, де народився і виріс Президент України пан Зеленський В.О. Це та людина, що допомогла Європі прокинутись і зняти рожеві окуляри, щодо розуміння уразливості демократичного світу. Школу в с.Грузьке, Лозуватської ОТГ, почали будувати ще після розпаду СРСР. Почали і не закінчили, і тепер це величезна загроза для життя тих підлітків, які розважаються на руїнах цієї недобудови. І тепер я хочу знести будівлю і побудувати нову школу з легких матеріалів. Розуміючи, що від такого сусіда, як росія, можна очікувати, що завгодно , і враховуючи реалії сучасності, ця школа повинна мати справжнє бомбосховище і легкі утеплені стіни, які б не заважали в разі необхідності евакуації з цього сховища.

Це хоч і нюанси, але досить- таки суттєві. І саме головне: школа має бути двомовною. Випускники повинні досконало розмовляти як українською мовою, так і німецькою. І знати, як історію і культуру своєї держави, так і нашої.

Organizer

Vitaliy Berestyan
Organizer
Hamm

Your easy, powerful, and trusted home for help

  • Easy

    Donate quickly and easily

  • Powerful

    Send help right to the people and causes you care about

  • Trusted

    Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee