
Een gallon voor Caylak - help een start-up in Tanzania
Donation protected
Doneer 8.50 euro en koop virtueel een gallon gedistilleerd water bij Caylak!
Sarah is een alleenstaande moeder in Tanzania met een start-up die gedistilleerd water produceert, en daarmee werkgelegenheid creëert voor andere jonge alleenstaande moeders.
Ik help haar met een businessplan en een financieel plan en het zoeken naar investeerders. Dat gaat goed, maar kost tijd. En die tijd dringt, want de huur is hoog en de omzet nog laag.
Op het moment dat in Nederland de scholen dicht gaan, begint in Tanzania de examenperiode. De beste periode om veel gedistilleerd water aan scholen te verkopen, zodat scholen op een goede manier proeven kunnen doen en examens af kunnen nemen. Dat is goed voor het onderwijs en via haar de helft goedkoper dan geïmporteerd water uit het buitenland.
Caylak heeft op zeer korte termijn een investering nodig om materialen te kopen, zodat ze de productie kan opvoeren en het bedrijf kan groeien.
Wanneer je een vrouw in Afrika helpt, help je een community.
Dat geldt zeker voor Sarah!
Door 8,50 te doneren koop je virtueel een gallon gedistilleerd water bij Caylak.
In Afrika betekent een gallon een jerrycan, in dit geval van 20 liter.
Meer mag natuurlijk ook: voor 17 euro koop je virtueel 2 gallons en voor 34 euro 4 gallons etc. Op deze manier draag je bij aan:
- een belangrijke volgende stap van deze start-up
- het terugdringen van werkeloosheid bij jonge alleenstaande vrouwen
- de financiële onafhankelijkheid van Tanzania.
Organizer
Brigit Verbeek
Organizer
Broek in Waterland