Donation protected
Lieve Volgers,
Het moment waar ik al jaren van droom is eindelijk aangebroken!! Eind september vertrek ik op een prachtige reis die mijn leven zal veranderen: ik ben officieel aangenomen voor een Discipelschap Training School (DTS) op Hawaii, bij YWAM Kona. Hoe geweldig is dat?
Tijdens deze reis zal ik God beter leren kennen en leer ik om Hem nog meer bekend maken, dat is wat ik wil, God dienen met mijn leven. Ik ben enorm enthousiast om dit avontuur aan te gaan! De eerste drie maanden verblijf ik op Hawaii voor de basis training en daarna ga ik drie maanden op outreach naar een nog onbekende bestemming. Dat is de praktijk fase.
Hoewel dit een prachtige stap in mijn leven is, komt het met een aanzienlijke kostenpost. Daarom heb ik jullie hulp nodig om dit avontuur mogelijk te maken. Mag ik je vragen om mij met gebed te steunen en wil je overwegen om mij financieel te ondersteunen. Ik heb afgelopen jaren elke verdiende euro opzijgezet, maar ik ben er nog niet. Komende maanden ga ik werken. Mijn doel is om nog 5500 euro op te halen. Als je me wilt steunen kan dat via deze link. Elke bijdrage, groot of klein, is van harte welkom en ik ben jullie enorm dankbaar voor de steun
Ik wil mijn reis graag met jullie delen en zal regelmatig updates posten op mijn social media kanalen (Instagram en eventueel TikTok). Volg mij daar om niets te missen van dit bijzondere avontuur!
Daarnaast vraag ik jullie om gebed en morele steun tijdens deze reis. Samen kunnen we dit mogelijk maken.❤️
Wat DTS inhoudt en meer informatie vinden jullie hier: @ywamkona & @fireandfragrance.
Heel erg bedankt voor jullie steun!
Liefs, Sarah-Kay
Organizer
Sarah-Kay De Jong
Organizer