Doneer voor een mooie bruiloft voor Meike en Kjell !!

Doneer voor een mooie bruiloft voor Meike en Kjell !! campaign photo, 1 of 2Doneer voor een mooie bruiloft voor Meike en Kjell !! campaign photo, 1 of 2

Fundraiser’s main image
0% complete

€9,000 goal

Doneer voor een mooie bruiloft voor Meike en Kjell !!

Doneer voor een mooie bruiloft voor Meike en Kjell !!

0% complete

€9,000 goal

Hoi, wij zijn Mirjam en John en wij hebben een prachtige dochter, Meike. Meike is door haar vriend Kjell ten huwelijk gevraagd en zij heeft ja gezegd. Op 11 december 2026 is de GROTE dag.

Zij hebben heel hard gespaard hiervoor en hadden al een aardig bedrag opzij kunnen zetten.


Helaas zijn wij er pas achter gekomen dat zij het slachtoffer geworden zijn van identiteitsfraude waardoor al hun spaarcentjes (voor de bruiloft en voor nog komende operaties voor Kjell) weg zijn, al hun rekeningen leeg gehaald zijn en zij zitten nu daarnaast ook nog met 4 leningen van in totaal 40.000 euro opgescheept die ze nooit aangevraagd hebben maar waarschijnlijk wel zullen moeten afbetalen.


Om ervoor te zorgen dat zij op 11 december a.s. een heel mooie dag kunnen beleven en even de zorgen over deze toestand kunnen vergeten, vragen wij jullie om hulp. Doneer geld voor een mooie dag vol liefde en geluk en een mooi en zorgeloos begin van de rest van hun leven!

Organizer

Your easy, powerful, and trusted home for help

  • Easy

    Donate quickly and easily

  • Powerful

    Send help right to the people and causes you care about

  • Trusted

    Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee