Main fundraiser photo

Docu 'Van Lezer Tot Eigenaar'

Donation protected
Wie zijn wij
Wij zijn een groep van 9 studenten van verschillende studies die samen de minor Audiovisuele Storytelling volgen. Hiervoor zijn wij vol enthousiasme een half jaar bezig om het verhaal van De Nieuwe Boekhandel te gaan vertellen in een documentaire. 

Het verhaal
De Nieuwe Boekhandel, gelegen in de Amsterdamse wijk Bos en Lommer, is sinds afgelopen zomer in bezit van meer dan 200 eigenaren. Wat betekent de boekwinkel voor de wijk en waarom hebben zoveel mensen in deze winkel willen investeren? Ook komt het begrip saamhorigheid hier erg in terug. Iets was zeker tijdens deze corona tijd een belangrijke rol speelt. We horen het verhaal van de oorspronkelijk eigenaresse Monique, investeerders en andere betrokkenen. 

Waar gebruiken we het geld voor
- Reis- en brandstofkosten 
- Catering
- Apparatuur
- Opslag
- Betaalde audio
- Inschrijfkosten filmfestivals

Volg ons
Als je op de hoogte wilt blijven van onze film, volg ons dan op Instagram 

Om dit verhaal te vertellen kunnen wij jouw hulp goed gebruiken. Bij deze willen we jou alvast ontzettend bedanken voor je donatie!

Organizer

Lars Goosselink
Organizer
Enschede, NL, 15
  • Creative
  • Donation protected

Your easy, powerful, and trusted home for help

  • Easy

    Donate quickly and easily

  • Powerful

    Send help right to the people and causes you care about

  • Trusted

    Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee