Help Biala earn her MA at the RCA

(tłumaczenie na jężyk polski poniżej)

My name is Biala Alicja, a 2016 Graduate from The Copenhagen School of Design. You can see my work here: www.alicjabiala.com

I have been offered a prestigious place at London's Royal College of Art to study a MA in Visual Communication, which is a dream come true! This will allow me to continue my education and deepen my creative practice. The  £20,000 / €22,000 tuition fee is going to be a challenge, so I have set up this 'GoFund Me' where in exchange for your support, I will offer my artworks!! 

Any donation big or small will help me to get there! Thank you sincerely for your support.

Kindest Regards,
Alicja Biala. 

(read more...)

The Royal College of Art is currently ranked the number one art school in the world, it is a tremendous honour to be selected and I am deeply grateful for this opportunity to study a Masters in Visual Communication (starting October 2017). Throughout my life I have worked as a designer, photographer, textile/print artist, graphic designer, but my main drive is always in illustration and painting.

In the past year I have been fortunate enough to work and exhibit internationally. My most recent works have been shown in Mexico City, Poznan, Santa Barbara, Lisbon and Copenhagen. You can see my murals in Poland, Mexico, Portugal and Germany, while my illustrations are regularly published in Denmark, Poland, Germany, England, China and Australia. Working internationally has given me many new tools and ideas and I look forward to applying what I've learned to my MA studies in London, furthering my education and elevating my craft. 

For those of you who decide to contribute, in return you will get hand made postcards. You will be also able to follow what I do online.

Also, every donator will receive a thank you gift (see below).

above 300 GBP - large original artwork.

200-300 GBP - a2 (16.5 x 23.4 inches) original piece.

100-200 GBP - a5/a4/a3 (5.8 x 8.3/8.3 x 11.7/11.7 x 16.5 inches) original piece.

50-100 GBP - a digital package of never published before illustrations/posters and pictures/collages in great quality.

below 50 GBP - a surprise digital package <3 

In case you cannot personally contribute, please share this with as many friends as possible.

More of my work can be seen here:  www.alicjabiala.com and instagram: https://www.instagram.com/alicjabiala/ 

You can also buy through http://www.alicjabiala.com/shop/

Thank you in advance for helping me to continuing my education, allowing me to continue my exciting journey of visual expression! 

Thank you sincerely,

Alicja Biala. 

____________

Nazywam się Alicja Biała. Jestem artystką pochodzącą z Poznania. Studia licencjackie ukończyłam jednak w Kopenhaskiej Uczelni Designu. Moje prace artystyczne dostępne są tutaj: www.alicjabiala.com

Przez ostatni rok miałam to szczęście, aby pracować oraz wystawiać w Europie, Meksyku, Stanach Zjednoczonych. W między czasie dostałam się również na Royal College of Art w Londynie, by kontynuować naukę na wydziale Sztuk Wizualnych. Pierwszy semestr studiów rozpoczyna się 2-ego października 2017 roku. RCA jest od wielu lat ogłaszane najlepszą uczelnią artystyczną na świecie (https://www.topuniversities.com/university-rankings-articles/university-subject-rankings/new-ranking-world’s-top-art-schools). To, że przyjęto mnie na tak prestiżową uczelnię, jest dla mnie wielkim honorem i wyróżnieniem oraz spełnieniem marzeń.

Przez ostatnie lata udało mi się utrzymywać się z własnej pracy artystycznej oraz odłożyć środki na przeprowadzkę, niestety jednak samo czesne będzie dla mnie dużym wyzwaniem. Moje studia magisterskie, które są studiami dwuletnimi, kosztują £10.000 rocznie (w przybliżeniu 50.000 złotych). To Go Fund Me powstało właśnie w celu zebrania środków na czesne.

Dzięki pracy artystycznej za granicą i zebranym doświadczeniom, mam wiele pomysłów na to, jak rozwijać się w Londynie.

Posiadam tytuł licencjata w zakresie wzornictwa. W 2016 raku ukończyłam Via University College oraz The Copenhagen School of Design and Technology w Danii, z jednym z najlepszych wyników na roku. Jako najlepsza studentka zostałam wybrana do reprezentowania mojej uczelni w trakcie międzynarodowego konkursu Designer's Nest Competition w trakcie Kopenhaskiego tygodnia mody i designu w 2016 r. Moje ilustracje oraz prace były publikowane w Danii, Polsce, Niemczech, Anglii, Chinach oraz Australii.

W swojej pracy artystycznej działam na wielu płaszczyznach sztuk użytkowych i sztuk pięknych, jednak głównie skupiam się na grafice, ilustracji oraz malarstwie. W ostatnim czasie pracowałam w Mexico City, Poznaniu, Santa Barbara, Lizbonie, Kopenhadze. Moje murale można zobaczyć w Polsce, Meksyku i Portugalii. Nowe prace powstaną w miejscowości Izmir w Turcji, w Kassel - w Niemczech oraz w Słupsku.

Ci z Państwa, którzy zdecydują się mnie wesprzeć, w zamian otrzymają projektowane przeze mnie pocztówki oraz listy z najświeższymi wiadomościami. Poza tym, w zależności od wielkości donacji oferuję w podzięce:

dużą oryginalną pracę - za powyżej 300 GBP

oryginalną pracę w formacie a2 - za 200-300 GBP

grafikę w formacie a3 - za 100-200 GBP

grafikę w formacie a4 - za 50-100 GBP

niespodziankę - poniżej 50 GBP

Jeżeli nie jesteście w stanie mi pomóc, proszę podzielcie się informacją na mój temat wśród znajomych / w mediach społecznościowych.

Więcej o mnie i o mojej pracy znajdziecie tutaj: www.alicjabiala.com oraz na instagramie https://www.instagram.com/alicjabiala/
Prace można również zakupić poprzez sklep internetowy: http://www.alicjabiala.com/shop/

DZIĘKUJĘ BARDZO!


 • Alec Armitage 
  • £20 
  • 33 mos
 • Marta Deka-Turvey 
  • £100 
  • 59 mos
 • Anonymous 
  • £5 
  • 59 mos
 • Pavlina Valikova 
  • £20 
  • 59 mos
 • Zuza Madej-Moylan 
  • £50 
  • 59 mos
See all

Organizer and beneficiary

Biala Alicja 
Organizer
Marta Deka-Turvey 
Beneficiary