- H
ِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ
Beste familie, vrienden en betrokkenen,
Ik start deze inzamelingsactie voor mijn broer Mourad. Hij lijdt aan een agressieve vorm van longkanker. Na een intensief behandeltraject in Nederland hebben artsen aangegeven dat er geen verdere reguliere behandelopties meer beschikbaar zijn.
Op dit moment onderzoeken wij een alternatieve behandeling in het buitenland die mogelijk nog ondersteuning kan bieden. De behandeling en bijkomende kosten, zoals medische zorg, reizen en verblijf, worden niet vergoed. De totale kosten bedragen €65.000.
Mourad is pas 43 jaar oud, vader van drie jonge kinderen en iemand die altijd klaarstaat voor anderen. Via deze inzameling hopen wij financiële steun te verzamelen om deze behandeling voor hem mogelijk te maken.
Alle opbrengsten zullen volledig en uitsluitend worden gebruikt voor de behandeling in het Hope4Cancer-ziekenhuis in Mexico, onder leiding van Dr. Tony Jimenez.
Iedere bijdrage, groot of klein, en het delen van deze inzamelingsactie wordt enorm gewaardeerd.
De Profeet ﷺ heeft gezegd:
“Wie één van de moeilijkheden van een gelovige verlicht, Allah zal één van zijn moeilijkheden verlichten op de Dag der Opstanding.”
Dit is een bekende overlevering (hadith) uit de verzameling van Imam an-Nawawi (Hadith 36), overgeleverd door Muslim, waarin de nadruk wordt gelegd op onderlinge steun en barmhartigheid.
Namens de familie bedanken wij iedereen voor de steun, betrokkenheid en gebeden. ❤️
Organizer
Adelhalim Jabir
Organizer

